Melnragės gyventojai šį savaitgalį pasijuto lyg patekę į kovinį filmą. Čia santykius aiškinosi dvi jaunimo grupuotės – pankai ir vadinamieji “skinai”. “Visą naktį negalėjau užmigti. Iki šiol jaučiu didžiulį stresą”, – apie šeštadienio vakarą kalbėjo baro ir maisto prekių parduotuvės “Florina” šeimininkė Jelena Budrienė.

Užvakar Melnragės seniūnijos salėje turėjo vykti keturių pankroko grupių koncertas. Informacija apie šį renginį buvo paskelbta internete.

Koncertas turėjo prasidėti 19 valandą Šalia įsikūrusio baro direktorė pasakojo mačiusi, kaip prie seniūnijos pastato susirinkus pankroko gerbėjams, atvažiavo ir būrys skustagalvių, dar vadinamų “skinais”.

Tada, anot liudininkų, prasidėjo masinės muštynės. “Jaunuoliai išsilakstė į visas puses, mačiau, kaip keli jaunuoliai nubėgo molo link. Mūsų baras atsidūrė įvykių epicentre. Išėjusi į lauką išsigandau – jaunimo buvo pilna, lyg juodvarnių”, – prisiminė J.Budrienė.

Keli vaikinai, nešini beisbolo lazdomis, įbėgo į barą ir parduotuvę. Tuo metu jame vakarieniavo tik vienas lankytojas. Kaip pasakojo baro šeimininkė, senyvo amžiaus žmogus buvo šokiruotas. Muštynių dalyviai išdaužė baro lango ir durų stiklus. Kažkam paleidus plytą į daugiabučio namo langą, pažiro stiklai.

Tačiau į Melnragę atvažiavus policijos pareigūnams muštynės jau buvo išblėsusios, o seniūnijos salėje planuotas koncertas vis dėlto įvyko.

Vienas iš renginio dalyvių vakar “15min” pasakojo, kad į tokius koncertus neretai užsuka ir nekviesti svečiai – su pankroko gerbėjais konfliktuojantys “skinai”. Šių dviejų jaunimo grupučių susitikimai retai apsieina be kumščių.

“Kartą vienam septyniolikamečiui akmeniu buvo išmušta akis”, – pasakojo vaikinas, nenorėjęs, kad būtų skelbiamas jo vardas. J.Budrienė, po incidento suskaičiavusi 2000 litų nuostolių, teigė, kad tokių koncertų rengėjai turėtų pasirūpinti apsauga.

“Galvoja, kad jei Melnragėje ramu, tai nieko čia ir nenutiks. Tačiau jei pasiskelbė internete apie koncertą, reikėjo pagalvoti ir apie saugumą”, – tvirtino moteris. Ji abejojo, ar bus surasti ir nubausti kaltininkai. “Dabar žmonių labai nedaug. Būna, kad kartais per dieną apyvarta siekia tik 20 litų. Be to, nespėjau prasitęsti draudimo sutarties ir viską reikės tvarkyti pačiai”, – guodėsi J.Budrienė.

Iš pažiūros ramų Melnragės gyvenimą neretai aptemdo nemalonūs incidentai. Neseniai čia apsišaudė santykius aiškinęsi vyrai.

Views All Time
Views All Time
3459
Views Today
Views Today
1
0 0