Sankt Peterburgo pareigūnai sulaikė du gotų judėjimo narius, kurie kaltinami žiauriu moksleivės nužudymu ir kanibalizmu. Pasak sulaikytųjų, į nusikaltimą juos pastūmėjo alkio jausmas.

Sulaikyti jaunuoliai – muzikantai, o jų auka tapo grupės gerbėja, praneša naujienų portalas newsru.com. Pagal profesiją vienas žudikas buvo floristas, o kitas – mėsininkas. Pareigūnai po apklausos teigė, kad vaikinai teisinosi, jog į nužudymą juos pastūmėjo alkio jausmas. Nužudytosios kūną jie sukapojo ir iškepė orkaitėje su bulvėmis.

Kaip praneša naujienų portalas, sulaikytieji Jurijus Možnovas bei Maksimas Golovatskis priklauso gotų bei emo judėjimams. Abu jie jau buvo teisti.

Visą Rusiją pašiurpinęs nusikaltimas įvyko šių metų sausio 19 dieną. 11 klasės mokinė išėjo ir namų ir negrįžo. Tyrimo metu buvo išsiaiškinta, kad merginą grupės nariai pasikvietė į vieną butą ir paskandino vonioje – vandeniu ji buvo pripildyta iš anksto. Vėliau nuskandintos merginos kūnas buvo sukapotas. Kai kurios kūno dalys sudėtos į maišus ir išmestos į konteinerius šiukšlėms.

Maišus su merginos kūno dalimis, viename kurių buvo galva, rado atsitiktiniai žmonės.

Views All Time
Views All Time
3535
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!