Idėja, kad reikalinga organizacija apjungianti aktyvius Naujininkų gyventojus, atstovaujanti jų interesus ir sprendžianti vietos problemas, buvo diskutuojama jau nuo 2000 metų. Iškilus problemai atskiri asmenys, pavienė mokykla ar kita Naujininkų įstaiga sunkiai gali ją išspręsti ar būti išklausyti.

Š.m. gegužės 2 d. visuomeninė organizacija “Naujininkų bendruomenė” buvo įkurta. Tarp steigėjų – pedagogai, medikai, verslininkai, menininkai, kiti Naujininkuose gyvenantys ar dirbantys asmenys. Vienas iš iniciatorių – Naujininkuose gyvenantis LR Seimo narys Artūras Melianas.

Naujininkai turi vieno iš prasčiausių Vilniaus rajonų įvaizdį. Apie Naujininkų gyventojus susidarytas stereotipas, kad tai daugiausiai “apkerpėję”, niekuo nesidomintys, linkę į žalingus įpročius asmenys. Išties Naujininkuose daug nusivylusių žmonių. Mes sieksime pakeisti šį įvaizdį visų pirma pačių Naujininkų gyventojų tarpe, parodydami, kad yra būdų išsakyti savo nuomonę ir būti išklausytam.

Organizuosime gyventojų apklausas, diskusijas, susitikimus su politikais ir valdžios atstovais Naujininkams aktualiais klausimais. Išdiskutavus problemas, miesto valdžiai siūlysime jų sprendimo būdus.

Sudarysime gyventojams sąlygas susitikti ir pasikalbėti, pabendrauti su žymiais žmonėmis. Mėginsime padėti spręsti konkrečias žmonių problemas, susigaudyti painiuose įstatymuose.

Rinksime įvairią informaciją apie Naujininkus ir platinsime ją, siekdami pagerinti gan prastą rajono įvaizdį.

Organizuosime pagyvenusių žmonių svetainę, įvairias šventes, sporto turnyrus, talkas ir t.t. Tokie renginiai padės konsoliduoti bendruomenę, gerins rajono įvaizdį.

Numatome pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su kitų miestų ir valstybių bendruomenių centrais.

Views All Time
Views All Time
2786
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!