| |

E.Mickevičienė nuo skustagalvio išpuolio apgynė gotus

Praėjusį savaitgalį stilistė Eglė Mickevičienė patyrė, ką reiškia gatvės kautynės. Laimei, moteris rimčiau nenukentėjo, o kilęs konfliktas tarp skirtingoms subkultūros priklausančių jaunuolių, jos dėka buvo greitai užgesintas.

Praėjusį penktadienį ekscentriškai mėgstanti atrodyti ir gotų bei pankų judėjimams simpatizuojanti 39 metų stilistė kartu su savo jaunaisiais bičiuliais nusprendė apsilankyti gotų vakarėlyje.

Kompanijos linksmybes nutraukė iš išvaizdos skustagalvių subkultūrai priklausantis vaikinas, kuris ėmė kabinėtis prie Eglę į vakarėlį atlydėjusių ekstravagantiškai apsirengusių gotų, o vėliau, gatvėje, pasak E.Mickevičienės, išsitraukęs peilį puolė juos. Stilistė nesutriko ir įsivėlusį į susistumdymą, kartu su kitais šalia buvusiais žmonėmis sugebėjo išskirti susikibusias puses.

Straipsniai 1 reklama

„Matyt, vis dar veikia incidentas, nutikęs su Berneen, – sakė E.Mickevičienė, svarstydama, kodėl skustagalviui galėjo užkliūti ekstravagantiškai atrodantys gotai. – Svarbiausia, kad būtų tolerancija“.

Jaunystėje pankavusią E.Mickevičienę dažnai galima išvysti ekstravagantiškai atrodančių žmonių kompanijoje. Po to, kai ji pradėjo atlikėjos karjerą, susibendravo ir su gotų subkultūros atstovais.

„Iš pradžių sunkiai sekėsi juos prikalbinti man patalkinti scenoje, tačiau vėliau susibendravome. Ir dabar dažnai nueiname į renginius – jie yra jauni, tad juos pagloboju. Štai ir nuo skinų teko užstoti“, – sakė E.Mickevičienė, dar visai neseniai kartu su Igoriu Kofu „Žvaigždžių duetų“ komisiją stebinusi šiai laidai neįprastomis gotikinėmis dainomis.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *