Kartais visoms iškyla klausimas, kodėl niekaip negali susirasti sau tinkančio partnerio. O gal problemos reikėtų ieškoti savyje? Todėl nusprendėme apklausti vaikinus ir sužinoti, kas jiems kliūva, būnant su panelėmis. Pasirodo, kad yra daugybė priežasčių, dėl kurių apie buvimą kartu nėra nei kalbos.

„Made in pabradė“

Gatvėje dažnai tenka pastebėti panterų, tigrių, zebriukių ar mielų rožinių “Play boy“ zuikučių. Merginos šventai tiki, kad vyrai vonioje “užsiimdami“ erotinių žurnalų skaitymu, tikisi kada nors sutikti panašaus stiliaus merginą, bet mūsų apklausa parodė, kad, deja, tai netiesa. Vaikinai tigriukę geriausiu atveju tikisi sutikti lovoje. Į tokio stiliaus atstoves žiūrima nerimtai. Kodėl? “Kaip galiu žiūrėti rimtai į merginą, kuri į pirmą pasimatymą atėjo su “miniaku“ ir jau spėjau pamatyti jos rožines kelnaites??? Su tokia tik į lovą. “ Taigi, merginos, siūlyčiau apsirengti, nes tai dar yra ir labai nemadinga. Šiuolaikiniams vyrukams nepatinka pigus skonis.

Sluoksniuotos tešlos efektas

Iš arčiau pažiūrėjus į merginą, kartais atrodo, kad ji susiruošė į kaukių balių. Vaikinai negali pakęsti ant pirštų liekančios pudros, kai švelniai paglosto panelės veiduką. Šlykštu, kai pudra labai matosi, arba kai kuriose vietose būna nelygiai nutepta. Nemaniau, kad jums, panelės, mama nesakė, kad kioskeliuose nepirktumėte kosmetikos. Jaunai odai pudra labai kenkia, nes užkemša veido poras. Todėl oda pasidaro nelygi, spuoguota, kas vaikinams, taip pat nekelia žavesio. Taigi jei jaučiate poreikį naudoti pudrą, geriau netaupykite ir, žinoma, pasirinkite tinkamą atspalvį. Vaikinams nepatinka ir labai ryškus makiažas. Dažniausiai panelės nemoka pasirinkti joms tinkančių spalvų ir atrodo kaip pabėgusios iš cirko. Mielosios, kiekviena turit išskirtines akis ir veido odą, todėl reiktų išmokti skirti spalvas.

Stiliukas už „pitaką“

Kiekviena savo išvaizda besirūpinanti panelė dažnai lankosi kirpyklose ar grožio salonuose. Kartais skubotai užsukus į nuošaliau esančią kirpyklėlę su užrašu – “Kirpimas 5 Lt“ susitvarkyti antakių, tenka pastebėti keistų padarų. Pudelio stiliaus šukuosenos, rožiniai blizgantys 5 centimetrų nagai ten stiliaus etalonas. Mergaitės, gal vertėtų išlįsti iš rajono ir apsilankyti grožio salone, nes jums pasipiršti gali tik naujasis rusas.

Panelė – „infolinija“

Dažnai tenka susidurti su ypatingai plepiomis pašnekovėmis. Pokalbis visada prasideda klausimu – “Kaip tau sekasi?“, o po trumpo vaikino atsakymo seka ilgas monologas. Dažniausiai apkalbami objektai yra: siaubinga geriausios draugės šukuosena, realybės šou dalyviai ir vakarykštė serija, naujos parduotuvės atidarymas, kurso draugas iš kaimo, konfliktas su tėvais dėl didelės telefono sąskaitos… Taigi tokios temos priviliotų net kurčnebylį. Mergaitės, vaikinai taip pat mėgsta dėmesį ir jie moka bendrauti! Galbūt jums pabosta klausytis apie naujus automobilių modelius, bet vyrui neįdomios mergaičių bėdos. Sprendimas: drauge nueikite į kiną, teatrą, koncertą ir po to tikrai rasite abiems įdomią temą, pradėsite diskutuoti ir išmoksite išklausyti vienas kitą.

Kai karieta virsta moliūgu

Visos panelės giliai širdyje yra princesės. Jos nori būti pačios gražiausios, populiariausios, nuostabiausios, turėti princą, kuris kiekvieną dieną dovanoja gėles, nešioja ant rankų ir sako pačius nuostabiausius komplimentus. Laiminga ta, kuri visa tai turi. Deja, vyrų pasaulyje yra daugiau, todėl, princesės, teks palikti savo sostą ir nusileisti ant žemės, jei tikitės netapti senmergėmis. Pora yra sudaryta iš dviejų asmenų, kurie yra lygiaverčiai, todėl vaikinams dėmesys yra toks pat svarbus. Kai jus trečią kartą kviečia vakarienės į tą patį restoraną, kur maistas nėra pats skaniausias – jie tikisi pagaliau paskanauti jūsų patiekalų, o kai dovanoja dovanas – trokšta sulaukti staigmenų ir iš jūsų pusės, kai sako komplimentus – laukit nelaimės, bet negailėkite saldžių žodelių išrinktajam, nes vaikinas jausis neįvertintas ir nepatrauklus. Nepamirškite, kad princesė be princo niekada nesužibės.

Tualeto gaiviklio aromatai

Pasirodo, kad vienas baisiausių kai kurių merginų trūkumų yra jų nesugebėjimas laikytis higienos taisyklių. Vaikinai pasakoja, kad tenka susidurti su ypatingai “kvepiančiomis“ panelėmis. Turbūt vėluodamos į pasimatymą pamiršta nusiprausti, o kad paslėptų savo prakaito kvapą pasikvėpina, išnaudodamos pusę buteliuko kvepalų. Viso to rezultatas yra – tualetinė gaiva. Mergaitės, geriau pavėluokite ir ateikite kaip iš pieno plaukusios, o ne kaip iš futbolininkų persirengimo kambario.

Būsimųjų ministrių kovos

Kai kurios merginos yra per daug pasitikinčios savimi, visada yra teisios, visose srityse geriausios. Vaikinams tai visiškai nepatinka, nes kiekvienas patinas turi saugoti savo orumą. Kai panelė ginčijasi dėl kiekvieno klausimo, šaiposi sumenkindama savo antrąją pusę, nori būti lyderė lovoje, prie lovos ir už jos – tai gali privesti prie išsiskyrimo. Žmogus, turintis savo nuomonę, visada išsiskirs, bet tam, kuris visada randa kompromisą, niekada nekils didelių problemų.

Views All Time
Views All Time
1758
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!