Net jeigu mergina nepripažįsta romantikos ir sako nežinanti, kas yra meilė, ar dar blogiau – yra ja nusivylusi, – netikėk!

Didžiausia tikimybė, kad ji tiesiog slapukauja, o gal jos ankstesnis draugas tiesiog nesugebėjo būti romantiškas. Tau tai turėtų būti privalumas, juk šansai tapti jos nuostabiausiu princu labai padidėja…

Apie ką, be namų jaukumo ir tikro vyro, dar svajoja merginos? Žinoma, apie malonius siurprizus, kuriais ją džiugintų tas tikras vyras. Kiekviena mergina turi keletą svajonių, kurias išpildę tapsite svarbiausias jos gyvenime.

1. Vienas iš romantiškiausių dalykų – lietus

Prasidėjus rudeniui lis itin dažnai, taigi išnaudok tinkamą progą. Gali rinktis vieną iš šių variantų.

Pasiūlyk pasivaikščioti be skėčio, o paskui šokinėkite per balas ir bučiuokitės lyjant lietui. Po tokio „šlapio“ pasivaikščiojimo belieka bėgti namo (pas tave ar ją, o gal jau turite ir savo bendrus namus?) ir šildytis po pūkine antklode.

Galimas ir „sausesnis“ variantas. Nupirk (ar iškepk) draugei patį skaniausią pyragą ir pakviesk ją į svečius išgerti arbatos. Sėdėkite prie lango, o dar geriau – ant palangės ir svajokite apie nuostabią ateitį, apie atostogas, kurias praleisite kartu, kai į langą beldžias lietaus lašai ir siaučia šaltas rudens vėjas.

Trečias variantas – iškyla automobilyje. Kaip miela sėdėti mašinoje, plepėti apie nieką, mėgautis greitu maistu, kai už lango siaučia gamtos stichija, o viduje taip sausa, šilta ir jauku.

2. Paskambink į radijo stotį, kuri labiausiai patinka tavo išrinktajai.

Šį kartą neperduok linkėjimų. Tiesiog pasakyk didžėjui jos vardą, pavardę, prisipažink meilėje ir padovanok jai jūsų gražiausią dainą. Jos širdis tikrai ištirps. Juk dabar visa šalis žinos, kad ji yra mylima.

3. Oro balionų puokštė

Tokias dovanas dažniausiai gauna nuotakos savo vestuvių dieną. Kitoms belieka pavydėti ir slapta svajoti apie tai. Išpildyk šią svajonę. Nupirk daugybę gelio pripildytų raudonų širdelės formos balionėlių ir ateik pas merginą į svečius nešinas tokia įspūdinga balionų puokšte.

4. Ji neturi naminio gyvūnėlio, nors nėra nusiteikusi prieš jo laikymą?

Padaryk jai siurprizą: sužinok, kokio namų augintinio ji norėtų, ir nupirk jį. Graži pintinėlė, kurioje tupės kaspinėliu papuoštas kačiukas, šuniukas ar triušiukas, bus jai įsimintiniausia dovana. Be to, paskui drauge galėsite rūpintis šiuo namų augintiniu, o tai jus dar labiau suartins.

5. Idealus jos gimtadienis, vasario 14-oji, jūsų pažinties diena…

Tikriausiai nėra tokių merginų, kurių širdelė nesuvirpėtų pagalvojus apie tokias šventes. Kad ir kaip tai būtų banalu, kiekviena norėtų šventinę dieną nueiti su savo išrinktuoju į restoraną rankose laikydama didžiulę gėlių puokštę…

Kaip matai, tereikia tik šiek tiek išmonės bei pastangų, ir tavo mergina bus pati laimingiausia pasaulyje, o kartu su ja – ir tu.

Views All Time
Views All Time
3865
Views Today
Views Today
2
Jūs jau balsavote!