Kaip pažadinti moters aistrą?

artistic woman brunette hot brunette Straipsniai.lt

Dažnam kino filme moterys įkaista vos per kelias sekundes: užtenka vieno bučinio ar net žvilgsnio. Visa tai nesąmonė! Specialistai teigia, kad moteriškas geismas prabunda tik po 20 minučių.

Moters geismas yra gana sudėtingas reiškinys, jis visiškai kitoks nei vyrų. Pasak gydytojo, psichoterapeuto seksologo Viktoro Šapurovo, vyrui pradėjus bučiuoti ar kitaip myluoti moterį, joje tik po kurio laiko užgimsta geismas. Pasirodo, ne veltui tiek rašoma apie preliudijos svarbą moteriai. „Vyrams tai nesuprantama, nes jie susijaudinti gali vos per kelias sekundes. Moters geismas kitoks. Tačiau reikia pabrėžti, kad ir mylėjimasis moteriai yra vienoks, vyrui kitoks. Vyrai koncentruojasi į rezultatą – jie siekia orgazmo. Moteriai malonus pats mylėjimosi procesas, glamonės, jai orgazmas ne tiek svarbus“, – sakė gydytojas seksologas.

Anot psichologės, psichoanalitinės psichoterapeutės Vilmos Kuzmienės, moters geismas dažniausiai glaudžiai susijęs su meile. Šie instinktai formavosi daugelį metų – sukurti šeimą, susilaukti vaikų, būti saugia kasdien. Būtent to kiekviena moteris nori ir šiais laikais. Tad net ir jos meilė, geismas yra persisunkę šių jausmų. „Buvo mano praktikoje kelios moterys, kurios geidė su vyrais tik seksualinių santykių. Jos net galvot nenorėjo apie įsipareigojimus. Tačiau pasigilinus labai greitai suvokėme, kad toks elgesys yra kažkada patirto didelio skausmo pasekmė. Ją labai įskaudino ir ji pažadėjo sau nemylėti… Tai ilgai tęstis negali, nes visi nori mylėti ir būti mylimi“, – pasakojo psichoterapeutė Vilma Kuzmienė.

Straipsniai 1 reklama

Nemažą įtaką moters seksualumui daro auklėjimas ir aplinka. Juk ilgą laiką gyvenome šalyje, kur sekso visai nebuvo. Tad dabar moterys, kurioms virš penkiasdešimt, dažnai nesuvokia kalbų apie orgazmus, kartais net ir piktinasi… Ginekologė Ingrida Kravčenkienė įsitikinusi, kad moteriškas geismas susiformuoja dar vaikystėje ir subręsta paauglystėje. Pasak gydytojos, itin stropios merginos, auklėtos griežtai, dažniausiai nesuvokia savo kūno, gėdijasi nuogumo ir sunkiai atranda savyje moteriškumą, seksualumą ir pažadina geismą. „Tos, kurios mėgsta skaityti knygas, susikuria „pasakišką“ požiūrį į seksą. Jos nori būti princesėmis: gauti daug dėmesio, gėlių, girdėti eilėraščius ir serenadas, o realybė kitokia… Tai dėl to, kad pasakose neaprašomi princų ir princesių lytiniai santykiai po vestuvių“, – šypsosi gydytoja ginekologė.

Be to, moters geismui daro įtaką daugelis dalykų: rūpesčiai darbe, problemos dėl vaikų, blogas oras ir, svarbiausia, dienos santykiai su vyru. Jeigu jis pyksta, būna surūgęs ar aprėkia ją, moters geismas išeina kažkur labai toli… Pasak kalbėjusiųjų, moters geismas bręsta ilgai, tačiau subrendęs gali vyrą paversti laimingiausiu žmogumi. Bėda ta, kad jeigu vyrui moteris nieko nejaučia, jam niekada nepavyks pažadinti jos aistros. Tampa aišku, kodėl vyrams taip sunku sugundyti moterį. Juk reikia pasistengti, kad ji jus pamiltų.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *