Tam nereikia jokios naujos kalbos. Tiesiog įgūdžių kalbėtis ir palaikyti santykius sklandžius. Vis dėlto, kokie yra pagrindiniai bendravimo poroje elementai?

Kūno kalba. Žmonės palaiko ryšį vieni su kitais įvairiais būdais, ir ne visuomet tiesiogiai. Dažnai galima daug ką atspėti iš kūno kalbos. Tad kažin, ar viskas vyksta sklandžiai, jei partneriai bendraudami nuolat būna sukryžiavę rankas ar kojas. Vyrai dažnai žiūri į akis tuomet, kai jam moteris išties patinka. Arba lytėjimas – tai dar vienas ženklas, kad kam nors patinkate.

Kalbėjimasis. Šiuo atveju tyla nėra gera byla. Tad jei poroje esama kokių temų, kurias vengiama liesti, kažin ar santykiams tai duos naudos.

Gilus atsivėrimas. Nors santykiuose bendravimas yra pirminės svarbos, itin svarbus ir emocinis atvirumas bei ryšys. Nežinodami, kas jus abu gyvenime „veža”, negalėsite bendrauti atvirai. Ginčų ir barnių visiems pasitaiko, tačiau supratingumas bei noras kartu tobulėti yra būtini.

Būkite aiškūs. Teoriškai atvirai bendrauti atrodo visiškai suprantama. Tačiau realybėje ne taip lengva pasakyti tai, ką iš tiesų norite pasakyti. Galite bijoti netikėto atsakymo ar tiesiog pasirinksite netinkamą pokalbiui laiką. Bet kartais sumanu paliesti temas, kurių jūsų partneris akivaizdžiai vengia vien tam, kad išsiaiškintumėte, kodėl taip yra.

Views All Time
Views All Time
2513
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!