Amžinai amžina meilė (draugystė)

Amžinai amžina meilė (draugystė)

Paklauskite bet kurio žmogaus, kas yra draugystė, ir kiekvienas jums atsakys skirtingai. Tačiau dažniausiai pasitaikantys žodžiai bus tokie: pasitikėjimas, dorumas, pagarba, įsipareigojimai, prieglobstis, dosnumas, lojalumas, supratingumas, priėmimas ir ilgai trunkanti.

Iš pradžių atrodo, jog draugystėje svarbiausia pasitikėjimas.

– Mes pasiryžę pasitikėti kitais ir norime, kad mumis pasitikėtų. Tikroji draugystė – dalytis su draugu viskuo, kas nutinka gyvenime bei padėti vienas kitam, išsikalbėti apie tai, kas tave slegia, ir suprasti, kad esi ne vienas. Mums pavyksta atvirai pasikalbėti apie tarpusavio santykius, tačiau prabilus apie sveikatą ir pokyčius organizme, tampame nebe tokie atviri. Reikia išdrįsti sulaužyti šiuos barjierus (tabu). O tai padaryti greičiausiai pavyktų draugų, žmonių, kuriais pasitikime, rate.

Straipsniai 1 reklama

Draugystės kelias ilgas ir vingiuotas.  „Tikra draugyste yra ta, kurios neišardo nei viltis, nei baimė, nei savanaudiškumas, tokia draugystė, su kuria žmonės miršta ir dėl kurios miršta” – teigė Seneka. Turėti draugą yra didelis džiaugsmas, labai malonu kam nors pasiguosti, kai tave kas nors palaiko ir duoda patarimus.   

Draugas – tai vienintelis žmogus, galintis nurodyti tavo klaidas ir turintis pakankamai proto to nedaryti (R. Brown).  Jei moki išklausyti kitą ir pats išsipasakoti, jei tau rūpi, ką kiti jaučia, ir gebi nieko nekritikuoti ir neįsakinėti kitiems, gali susirasti daug draugų. (Nuria Roca, Draugystė. Nuo senų draugų iki naujų draugų). Draugystė – tai visapusiško santykiai, kuriuos jungia pasitikėjimas, parama, komunikacija, lojalumas, supratimas, užuojauta ir artumas. Tai aspektai gyvenimo, kurių mes visi trokštame. Gebėjimas pasitikėti savo draugu ir atsipalaiduoti su juo – tai didelė draugystės dalis.

Draugystė – tai situacija, panaši į namus kai jūs grįžtate namo, nusiaunate batus, atsipalaiduojate ir atsidūstate, „Ach, namie”. Niekada nereikia užmiršti, kad draugus sieja glaudūs santykiai, ryšiai. Ryšis – tai draugystės pagrindas. Stipri draugystė kuriama ten, kur yra abipusis rūpestis.

Labai svarbu būti draugiškiems, nes be draugystės išgyventi kartu neįmanoma, todėl būkime draugais! 

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *