Sveikas gyvenimo būdas sunkiai įsivaizduojamas be natūralių vaistažolių. Jei tinkamai sureguliuota mityba ir gyvenimo ritmas – jų retai prireikia. Vienok ne visi žmonės ryžtasi kardinaliems gyvenimo pokyčiams, juolab kad visuotinai per masines informavimo priemones peršama vartojimo kultūra skatina pirkti tiek prastą maistą, tiek vaistus.

Bet jeigu jau atsitinka taip, kad be vaistų apsieiti sunku – juos geriau pakeisti natūraliomis vaistažolėmis, o ne sintetinėmis medžiagomis.
Kaip tikrą tokių vaistažolių lobyną Artūras Žulys siūlo amerikiečio Džono Kristoferio surinktas tūkstantmetes receptūras iš viso pasaulio, tame tarpe ir iš Amerikos indėnų. Daugelis vaistažokių puikiai auga Lietuvoje, o trūkstamas nesunkiai galima atsisiųsti paštu.

Views All Time
Views All Time
36
Views Today
Views Today
1
0 0
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.