2018m. kovo 20 d. 11 val. aš, Kazimieras Juraitis, į Rusijos valstybės ambasadą nešiu laišką Rusijos prezidentui Vladimirui Vladimirovičiui Putinui, kuriame prašysiu atstovauti Lietuvos visuomenės interesus Jungtinėse Tautose tuo atveju, jeigu nusikalstama Lietuvos valdžią užgrobusi grupuotė bandytų čia sukelti riaušes, įvairias karines provokacijas, teroristinius aktus ir panašiai.

Laišką iš manęs priims antrasis sekretorius p. Sergej Abramkin. Pagal Rusijos Ambasados protokolą mane pasitiks prie įėjimo, turiu įeiti vienas, man bus leista nufilmuoti laiško perdavimo faktą, p. S. Abramkinas to niekaip nekomentuos. Po laiško perdavimo fakto, 11 val. 15 min., prie įėjimo į Rusijos Ambasadą, rengiu spaudos konferenciją.

Lietuvos ir užsienio visuomenėms. Kadangi šis atvejas yra išskirtinės svarbos ir neturintis precedento, reikalauju į spaudos konferenciją atsiųsti filmavimo grupę. Kadangi Lietuvoje veikianti žiniasklaida itin prisidėjo prie masinio psichikos sveikatos žalojimo, kuris peraugo į visuomenės genocidą, šio reikalavimo nevykdymas bus traktuojamas kaip Jūsų, p. Audriau Siaurusevičiau, asmeninis bendininkavimas nusikaltime žmogiškumui, nukreiptame į Lietuvos visuomenę. Reportažas turi būti necenzūruotas, be išankstinio žiūrovų nuteikimo konkrečiai nuomonei suformuoti.

Primenu, kad genocido nusikaltimai senaties termino neturi.

Views All Time
Views All Time
42
Views Today
Views Today
1
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.

0 0