Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Rolandas Paulauskas: „Kas čia daros? Kas čia daros?“ Nr.3

1:51 Įvykiai Lietuvoje. Seimas panaikino saugiklius žemės pardavimui. Sorošo talkininkai iš Lietuvos. Nauja tvarka prekybos vaistais. Vilniaus valdžia atima patalpas režisieriui, nes “viena mergina kažką prisiminė”…Patyčių teatro artistai ir neskraidantys Sputnikai. Proto keliamoji jėga ir fanatikai.
11:40 Gydytojų ir mokytojų atlyginimai. Lietuvos biudžetas ir jo sandara. Biudžeto išlaidų dinamika nuo 2014 metų.
19:11 Magnickio įstatymas.
23:50 Rytų Partnerystės organizacijos susitikimas Briuselyje. Maidano metinės Ukrainoje.
29:30 Ukrainos Rados deputatas, stambus biznierius ir žydų organizacijų vadovas Vadimas Rabinovičius kaltina Saakašvilį įvairiais nusikaltimais, tarp kurių ir tai, kad jis nusamdė Maidano snaiperius.
32:20 Katalonijos įvykiai – Nepriklausomybės vadai pabėgo į Belgiją, Katalonijos vyriausybė areštuota. Gruodžio mėnesį laukiami nauji rinkimai.
34:25 Nepavykęs vyriausybės formavimas Vokietijoje. Pagrindiniai nesutarimai tarp partijų – 2 procentų gynybai, dėl požiūrio į Turkiją ir Rusiją, dėl “žaliosios” energijos ir dėl pabėgėlių politikos.
39:19 Prasidėjo Europos kariuomenės formavimas. Karinis Šengenas.
40:07 Spalio revoliucijos 100-osios metinės. Carą nuvertė ne Leninas, bet liberalai vasario mėnesį. O negausi bolševikų partija, pasinaudojusi kilusia suirute, įvykdė perversmą. Globalistiniai bolševikų siekiai pertvarkyti žmoniją.
48:20 Bolševikų eksperimentai dailėje. Garsusis Kazimiero Malevičiaus “Juodas kvadratas baltame fone”. Alfonso Ale kūryba Prancūzijoje keli dešimtmečiai iki Malevičiaus.
51:45 Leonardo da Vinčo “Pasaulio gelbėtojas” parduotas už rekordinę sumą. Paveikslo istorija. Nuo 45 svarų iki 450 milijonų dolerių.
54:40 Naujienos Jungtinėse Amerikos Valstijose. Demokratų partija pradeda oficialią Trampo apkaltą. Generolas viešai pareiškia, kad nevykdys Trampo įsakymų, ruošiamas įstatymo projektas, kad atimti iš prezidento “raudoną mygtuką”.Trampas iš Kinijos, Japonijos ir Pietų Korėjos,Vokietijos Europoje, negauna palaikymo karui prieš Šiaurės Korėją, todėl karinė jūrų armada grįžta namo.
1:01:11 Sirijos reikalai. Islamo valstybė beveik sutriuškinta. Pas Putiną į Sočį atvyko Sirijos, Irano ir Turkijos vadovai. Sirijos likimas sprendžiams jau be Europos ir Jungtinių valstijų.
1:03:45 Saudo Arabijoje suimami princai, reikalaujant atiduoti turtą. Pasaulyje – jokios reakcijos.
1:05:54 Buvęs Kataro premjeras viešai pareiškė, kad karą Sirijoje sukėlė Jungtinės Valstijos, Turkija, Saudo Arabija ir Kataras. O Bi Bi Si (BBC) televizija parodė reportažą su pasakojimu, kad teroristams iš apsiaustos Rakos Sirijoje pabėgti padeda Vakarai.
1:09:45 Lenkija. Europos parlamentas pradėjo svarstyti sankcijas Lenkijai. Briuselis nepatenkintas, kaip lenkai tvarkosi su teismais ir spauda, o svarbiausia – pabėgėlių klausimu. 5 Lenkijos deputatai balsavo prieš savo valstybę.
Lapkričio 11-ą Lenkijoje įvyko grandiozinės eitynės. Pagrindiniais šūkiais buvo reiškiamos pretenzijos į Lvovą ir Vilniaus kraštą.

Views All Time
Views All Time
93
Views Today
Views Today
1
0 0
Rolandas Paulauskas

Žurnalistas, politinis ir visuomenės veikėjas, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos Akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataras.

Gimė 1954 m. rugpjūčio 6 d. Kretingoje.

1958–1962 m. gyveno Intoje.

1962–1964 m. mokėsi Kretingos pradinėje mokykloje.

1964–1972 m. Kauno 5-ojoje vidurinėje mokykloje.

1972–1974 m. studijavo Kauno politechnikos institute.

1972–1988 m. buvo įvairių muzikinių kolektyvų vadovas.

1988–1990 m. Vilniaus universiteto Kauno vakariniame fakultete.

1989–1991 m. laikraščio „Kauno aidas“ redaktorius.

1990–1996 m. Vilniaus universiteto Teisės fakultete.

1990–1992 m. Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos deputatas.

1993–1996 m. Lietuvos televizijos visuomeninių programų direktorius.

„Nebuvau spaliuku, pionieriumi, komjaunuoliu, komunistu, bet buvau Kauno Sąjūdžio Tarybos nariu, Sąjūdžio Seimo nariu, Sąjūdžio Seimo politinės komisijos nariu. Esu Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras. LR Aukščiausiojoje Taryboje pristačiau ir apgyniau nutarimą „Dėl Lietuvos konstitucingumo raidos“, kurio pagrindu atsirado dabartinė Lietuvos Konstitucija. Buvau vienas iš Lietuvos Respublikos Konstitucijos rengėjų. Rengiau ir vedžiau pirmąsias Sąjūdžio laidas iš Kauno (1989–1990), LRT laidas „Kas geresnio, premjere?“, „Geltona. Žalia. Raudona“, Kauno TV „Kas geresnio, kauniečiai?“. Buvau pirmųjų Sąjūdžio renginių Kaune: Juodojo Kaspino dienos (1988 08 23), Tautinės vėliavos iškėlimo, iškilmių Vasario 16-ajai paminėti (1989–1990), scenarijaus autorius ir režisierius.“

Kelių dešimčių dainų („Pabudome ir kelkimės“ ir kt.) muzikos autorius.

„Kas mes – tarnai ar šeimininkai savo valstybėje?“ Išmokime pasirinkti, o ne paklusti. Lietuva – prioritetas, Europos Sąjunga – antrajame plane.

1988 m. lapkritį Sąjūdžio seime signataras Rolandas Paulauskas nebalsavo už Konstitucijos projektą, kuriuo numatytas Lietuvos suverenitetas TSRS sudėtyje.

1990 m. balandį Aukščiausiojoje Taryboje Rolando Paulausko ir jo bendraminčių dėka buvo užblokuota pateikta įstatymo pataisa, leidžianti parduoti žemę užsieniečiams. Tada gimė pardavimo šalininkų argumentas „žemės juk niekas neišveš“.

1992 m. pradžioje Rolandas Paulauskas Aukščiausiajai Tarybai pristatė ir apgynė nutarimo projektą „Dėl Lietuvos konstitucingumo raidos“. Šio nutarimo pagrindu buvo suburta Lietuvos Respublikos Konstitucijos projekto rengimo grupė, kurioje dalyvavo ir Rolandas Paulauskas. Šia Konstitucija vadovaujamės ir šiandien. Joje signatarui pavyko įtvirtinti garsųjį 47-ąjį straipsnį, apsaugantį Lietuvos žemę nuo pardavimo užsieniečiams.

1993 m. sukūrė televizijos filmus laidų ciklui „Kelionė į Ramuvą“.

1996 m. siekiant apsaugoti 47-ą straipsnį Konstitucijoje (į šį straipsnį nuolat kėsintasi), Rolandas Paulauskas su bendraminčiais inicijavo referendumą prieš žemės pardavimą užsieniečiams. Surinko 280 tūkst. parašų. Pritrūko vos 20 tūkst., kad Lietuvos žemė būtų apginta. Šių metų Žemės referendumas – ano referendumo loginė tąsa. Lietuvos žemę ir kitus suverenios Lietuvos atributus (valiutą, kalbą) Rolandas Paulauskas gynė visose savo radijo ir televizijos laidose.

1997–2000 m. UAB „Geltona“ reklamos projektų vadovas.

2000–2014 m. įvairių įmonių valdybos narys.

2009–2014 m. politinių diskusijų „Naktigonė“ rengėjas ir vedėjas.

No Comments Yet

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *