2018 m. birželio 20 d. įvyko Lietuvai eilinis įvykis – blogeris Kazimieras Juraitis pripažintas įtariamuoju apeliacinio teismo teisėjo Viktoro Kažio šmeižto byloje. Kur šmeižtas? Blogeris Kazimieras Juraitis 2017 09 08 savo jutube kanale patalpino reportažą „Nusikalstamos grupuotės vadeiva – TEISĖJAS…liežuvis nesiverčia“.

Reportaže nuo Viktoro Kažio nukentėjęs automobilių meistras Romas Balevičius pasakoja, kaip Viktoras Kažys jam nesumokėjęs už automobilio restauravimą ir kokiu būdu toliau terorizuoja. Kyla klausimas, ką apskritai gali pasakoti ir viešinti piliečiai, nukentėję nuo teisėsaugos? Korumpuota teisėsauga jų negina, prezidentė – kurčia. Negi su šakėmis save ir savo valstybę ginti?

Dabar byla – prokuroro Pauliaus Paukščio rankose. Jis spręs, ar ji keliaus į teismą. Palyginimui priminsime: kai Rasa Juknevičienė viešai apšmeižė blogerį Kazimierą Juraitį, kad jis yra FSB agentas, prokurorė Vita Gedvilienė net neapklausė šmeižikės ir nutarė, kad dėl tokių niekųneverta teismo trukdyti. Dabar gi nuo teisėjo nukentėjusiam Romui Balevičiui viena po kitos kurpiamos bylos, o visi, kas apie tai pasakoja – taip pat bauginami teismais.

Pokalbyje „Laisvo laikraščio“ redaktorius Aurimas Drižius pasakoja apie naują korumpuotos Letuvos teisėsaugos „šedevrą“ – kauniečio Andriaus Kalasiūno bylą. Žmogus nuteistas 9 metams laisvės atėmimo už antausį…o iš tiesų tiek metų nelaisvės gavo todėl, kad reiukėjo apsaugoti Kauno apylinkės teismo teisėjos Dalios Kursevičienės sūnų Darių Kursevičių nuo skolos grąžinimo nuteistajam…

O reportažą apie teisėją Viktorą Kažį, dėl kurio keliama byla, dar galima pažiūrėti čia:
https://www.youtube.com/watch?v=Vdq0uZnsQEs


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
„Mūsų Gretas“ – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga „Kaisakas“, LT477300010078090515, aukojant rašyti „auka Mūsų Gretų veiklai“.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
27
Views Today
Views Today
2
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.

0 0