Pagėgiuose teko kovoti, kad bibliotekai reikia suteikti Vydūno vardą. Kodėl? Nes ten šeimininkauja Kęstas Komskis. Jam Vydūno vardas – buvęs nebuvęs. Tačiau Kęstui Komskiui trukdo vienas neparankus savivaldybės tarnautojas, kurį žūtbūt reikia pašalinti. Mat tas nepaklusnus žmogelis trukdo Kęstui Komskiui įsisavinti europinius pinigus. Todėl Komskis pradėjo šokdinti Pagėgius: išmeskit man trukdančius žmones, tada duosiu Vydūną, neišmesit – negausit Vydūno!

Taip ir vyksta Lietuvos naikinimas. Nes Kęstams Komskiams nerūpi niekas, išskyrus jų nuosavą kišenę. O tą sutvarkyti būtų visisškai nesunku, jeigu tik būtų politinė valia, jeigu tauta turėtų SAVO prezidentą.

O apie neišvengiamas Komskio klapčiukų persekiojimus ir represijas normalių Pagėgių savivaldybės tarnautojų atžvilgiu, kurios prasidės kaip kerštas už pralaimėtą mūšį dėl Vydūno vardo suteikimo Pagėgių bibliotekai – papasakosime.

Views All Time
Views All Time
33
Views Today
Views Today
1
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.

0 0