Atsakant į klausimą, kodėl vyksta masinis Žmonijos kvailėjimas, reikia šį tą paaiškinti apie Chaosą. Apskritai chaosą matematiniu požiūriu jau apibrėžė Dekartas, įvairūs filosofai. Pagal mūsų senovinį tikėjimą cikliškas Chaoso pasikartojimas- absoliučiai neišvengiamas reiškinys, kurio neįmanoma išvengti, bet supratus jo prigimtį – galima ne tik išvengti griaunančių jo padarinių, bet ir suformuoti sau palankią ateitį.

Pasak mūsų kalbos lobyno, Caosas yra Cha Cha Cha ašis (os – rus.). Japonijoje jau klesti masiniai juoko terapijos užsiėmimai. Juokas – tai mikrosprogimų (chaosų) grandinė, kurių metu gali atidaromos durys į naują realybę. O perskaičius žodį “juokas” adverniškai (t.y. atbulomis – tarmiškai) gauname žodžius “čia koja”, tariamus žemaitiškai. Kojos vaizdinys, be abejo, asocijuojasi su ėjimu. Tokiu būdu žodyje “juokas” užšifruota ir Chaoso valdymo esmė.

Views All Time
Views All Time
77
Views Today
Views Today
2
0 0
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.