Bet koks procesas, jeigu tik jis valdomas „iš viršaus“, pasmerktas. Tik laiko klausimas, kada ir su kokiais nuostoliais jis žlugs.

Šiuo metu užgimsta didelis judėjimas „Lietuvos Forumas“, prasidėjęs nuo „Vilniaus Forumo“ ir pretenduojantis tapti „Sąjūdžio“ analogu, kurio lyderis – profesorius Vytautas Radžvilas. Apmaudu, kad judėjimas kartoja tas pačias laidas, kurias darė ir „Sąjūdis“ – bando sukurti centralizuotą struktūrą. Tokiu atveju „apačios“ negalės įgyvendinti savo iniciatyvų ir judėjimas žlugs, kaip žlugo ir „Sąjūdis“. „Sąjūdis“ aktualumą prarado tuomet, kai tapo valdžia.

Kai kas sako, kad kritikuodami Vytautą Radžvilą, bandome jam pakenkti. Netiesa. Pozityvi kritika – ne kenkimas, o pagalba, siekiant išsaugoti ir geriems tikslams panaudoti Tautos potencialą. Kuriant bet kokį judėjimą, reikia kliautis ne emocijomis, o mokslu. Toks mokslas ir yra sistemų valdymas.

Kam reikalingos valdymo sistemos.
Doc. Algirdas Šukys.
2018 06 06


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti:
„Mūsų Gretas“ – bendraminčių sambūrį. Viešoji Įstaiga „Kaisakas“, LT477300010078090515, aukojant rašyti „auka Mūsų Gretų veiklai“.
Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911

Views All Time
Views All Time
65
Views Today
Views Today
1
0 0
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.