Numerologas Gintaras Radvila Kazimiero Juraičio „Ekstrasenso priimamajame“ aptaria kandidato į Prezidentus Arvydo Juozaičio astrologines, Taro ir numerologines charakteristikas.

Arvydas Juozaitis (g. 1956 m. balandžio 18 d. Vilniuje). Jo korta – BŪGNŲ TRIAKĖ.

„Daugelis būgnų triakių kenčia dėl įvairių rūpesčių ir problemų meilės srityje,..būgnų triakės gyvenimas yra sunkus materialiai, tačiau jų laukia daug dvasinių pergalių… didžiausias galimybes patirti laimę turi kaip tik būgnų triakė… Įgimto susidomėjimo mistiniais dalykais puoselėjimas šiems žmonėms visada atneša milžinišką naudą…tarp šių dalykų galima paminėti religiją, astrologiją, numerologiją, kortų mokslą… Nuosekliai studijuodami, jie pamažu gaus atsakymus į visus savo klausimus, o jų protuose ir širdyse įsiviešpataus ramybė.“

Simbolis kukli hortenzija yra šiuo metu gimusių Avinų simbolis. Jie išsiskiria gera prigimtimi ir nuoširdumu, sunkiu darbu ir apdairumu. Jie lengvai duoda pažadus ir greitai pamiršta apie juos. Savidisciplina ir atsakomybė nėra jų įgimtas dalykas, jie turi išmokti jų, kaip ir laikytis pažadų, padorumo ir įrodyti, kad yra verti pagarbos partneriai.

Žmonėms, gimusiems balandžio 18 d.,yra būdinga nuotykių dvasia, tačiau tuo pat metu jie niekada nerizikuos , kol nebus tikri, jog žaidimas yra vertas … Paprastai tokie žmonės tampa tikraisiais, ištikimais draugais, nes jiems nereikia prašyti pagalbos, jie patys gali ją suteikti. Jie oriai išgyvena likimo smūgius. Juos lydi sėkmė visuose santykiuose. Tačiau jų egzistavimas yra tiesiogiai priklausomas nuo jų atkaklumo ir sunkaus darbo bei sugebėjimo kovoti su savimi.

Ši asmenybė labiausiai vertina savo asmeninę laimę ir jos saugumą, o ne visuomenės sėkmės blizgesį. Dažnai jai trūksta pasitikėjimo savimi – nepasitenkinimo gyvenimu kompleksas dažnai paslėptas pagal išoriniu orumu ir žavesiu.

Jeigu atsitiktų taip, kad Arvydas Juozaitis patektų į antrąjį rinkimų turą, finale jis greičiausiai atsitrauks Gitano Nausėdos naudai.


Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, galite paremti: Viešoji Įstaiga „Kaisakas“, LT477300010078090515, aukojant rašyti „auka“, jei turite omeny kažką konkrečiai, nurodykite, kam. Ačiū . Privačiai – Kazimieras Juraitis, LT367300010072535911, PayPal: kazimieras.juraitis@gmail.com

Views All Time
Views All Time
27
Views Today
Views Today
1
0 0
Kazimieras Juraitis

Gimė 1961 m. spalio 29 d. Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio kaime.

1968 m. pradėjo lankyti Naujojo Daugėliškio vidurinę mokyklą. Mokslus tęsė Elektrėnuose ir 1979 m. įgijo vidurinį išsilavinimą.

1979–1983 m. studijavo Vilniaus Vinco Kapsuko universiteto Prekybos fakultete.

Baigęs mokslus, pradėjo dirbti Trakų vartotojų kooperatyvo pirmininku. Už tarybinės nomenklatūros kritiką 1987 m. buvo atleistas iš pareigų. Dirbo Trakų internatinėje mokykloje auklėtoju, įvairius kitus darbus.

Prasidėjus Persitvarkymui, pradėjo kurti įvairias komercines struktūras. 1991 m. įkūrė vieną pirmųjų privačių draudimo kompanijų – uždarąją akcinę draudimo bendrovę „Dana“.

1993 m. paliko verslą ir išvyko į užsienį. Gyveno Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

2000 m. įkūrė VšĮ „Kaisakas“ – dirbo su jaunimu ir su ypač sunkiai auklėjamais vaikais bei paaugliais. 2002 m. VšĮ „Kaisakas“ už projektus gavo UNESCO Taikos miesto apdovanojimą.

2013 m. pradėjo dalyvauti politikoje. 2014 m. įkūrė neformalų švietėjišką sambūrį „Mūsų gretos“.

Nuo 2016 m. – Lietuvos liaudies partijos narys.

Su antrąja žmona Vaida Juozapaityte ir kitais bendraautoriais sukūrė per 400 dokumentinių ir publicistinių filmų, politinių, publicistinių ir švietėjiškų laidų, iš kurių reikšmingiausia – ciklas „Naktigonė kitaip“ su Nepriklausomybės Akto signataru Rolandu Paulausku.

Svarbesni filmai: „Suprasti Ukrainą…“, „Lietuva – tarybinių menininkų kūrinys“, „Istorijos, kurias norėtųsi pamiršti“, „Suprasti Graikiją…“ ir kt.

Turi septynis vaikus.