Nuostabus poilsis jaukioje Adolfo ir Julijos Juodžių sodyboje “Tėviškė”

Turizmas yra svarbi žmonių gyvenimo dalis. Tai kelionės ir poilsis. Mūsų gimtoje šalyje šiuo metu kaimo turizmas yra populiarus. Kaimo turizmas ar poilsis ir atostogos kaime – tai kelionė į kaimo vietovę, norint pailsėti gamtoje bei užsiimti tai aplinkai būdinga veikla, patirti kaimišką gyvenimo būdą bei kaimiškų pramogų visumą.

Vieni pavargę nuo civilizacijos atsigauna gamtos prieglobstyje, kiti sugrįžta prie savo šaknų, prie tradicijų, dar kitiems tai tiesiog gyvenimo būdas. Taigi kaimo turizmas ne tik apgyvendinimo, bet ir buitinių, poilsio, bendravimo paslaugų visuma.

Poilsis kaimo sodyboje yra neatsiejamas nuo gamtinės aplinkos ir vietovės kraštovaizdžio bei etninio savitumo.

Dėmesio! Nuolaidos!

15% nuolaida sodybos nuomai
darbo ir ne švenčių dienomis!

Mūsų sodyba – tai:

Sodyba-vienkiemis, įsikūrusi uždaroje privačioje teritorijoje, kurios plotas apie 8 ha
Sodybos gyvenamieji pastatai įrengti pusiasalyje, apsupto gamtos grožio: iš vienos pusės pušynas, iš kitų 3 pusių – švariausiu Lietuvoje ežeru Snaigynu
Sodyboje įrengti išskirtinės architektūros pastatai
Sodyba tinkamai paruošta konferencijoms, seminarams rengti.

Kodėl pas mus?

Gaivus oras, žavingas kraštovaizdis, žalios pievos, žaliuojantis pušynas, gražūs laukai, švarus ežero vanduo
Kaimo ramybė, jokio nervingumo, skubėjimo, jokios fizinės ir psichologinės įtampos
Nuoširdus, dėmesingas ir mandagus bendravimas
Aktyvus poilsis (sportas, pasivaikščiojimai, kelionės,maudymasis, pirtis, meškeriojimas, pasivažinėjimas, dviračiais, irstymasis valtimi, grybavimas, uogavimas ir t.t.)
Džiaugsmas vaikams ir anūkams
Saugi savijauta
Atgaiva sielai
Atitrūkimas nuo kasdienybės

Atsiliepimai…

“…Medinė troba savo išore labai primena bajorės namus iš animacinio filmuko „Apie žvejį ir auksinę žuvelę“. Nežinau, kaip ten toje pasakoje, bet čia šeimininkai pasirengę priimti net įnoringiausius svečius. Dengtos terasos su vaizdu į ežerą, erdvi virtuvė su visais patogumais gali sužavėti ne tik eilinį meškeriotoją, bet ir jo aikštingą žmoną.

Pastato viduje esantys tualetai, pirtelė, dušas su šiltu ir šaltu vandeniu sodybai teikia panašumo viešbutį. Norintieji pasportuoti gali naudotis treniruokliais, krepšinio aikštele, skersiniu ir net bokso kriauše. Visą šį patogumų rinkinį vainikuoja didelis lauko židinys po stogu ir laužavietę.”

(“Snaigyno ežero turtai”, Žūklavietės)

Adolfas ir Julija Jūsų laukia! Būtinai atvykite!

Views All Time
Views All Time
3787
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!