Trečius metus dirbanti turizmo agentūra ALFATURAS spėjo sukaupti nemažą patirtį organizuojant poilsines – pažintines, verslo, skatinamąsias keliones į daugelį Europos ir pasaulio šalių.

Siekdami kuo aukštesnio darbuotojų profesionalumo, nemažai investavome į jų mokymą ir patirtį. Siekėme kuo aukštesnės mūsų svečių aptarnavimo kokybės, autentiško mūsų konsultantų turizmo produkto pristatymo.

2003 metais tapome viena sparčiausiai augančių Lietuvos turizmo verslo kompanijų. Mūsų išskirtinumas – didžiausio Lenkijos kelionių organizatoriaus Eccoholiday atstovavimas Lietuvoje. Vien per 2003 metus daugiau kaip 1000 žmonių pasirinko šio organizatoriaus keliones.

Eccoholiday siūlo plačią kelionių programą užsakomaisiais reisais iš Varšuvos į Tenerifę, Rodo salą, Kiprą, Tunisą, Egiptą, Pietų Ispaniją ir kitus kurortus.

Platus musų veiklos baras – verslo kelionės. Keliaujantiems verslo reikalais mūsų agentūros darbuotojai visada pasiruošę sudaryti optimalų maršrutą, sutvarkyti vizas, apdrausti, rezervuoti ir parduoti lėktuvų, jūrų keltų, autobusų ar traukinių bilietus, užsakyti viešbutį ar automobilį bet kurioje pasaulio vietoje.

Verslo keliautojams taikome lanksčią skatinimo sistemą, kuri nuolatiniams klientams suteikia galimybę gauti nemokamas atostogas.

Energingi ir patyrę Alfaturo darbuotojai visada dėmesingai, paslaugiai ir atsakingai įvertina kiekvieno keliautojo poreikius ir yra pasirengę pasiūlyti optimaliausius sprendimus.

Pagrindiniai mūsų tikslai – nuolatinis siūlomų turizmo paslaugų kokybės augimas bei maksimalus klientų poreikių bei lūkesčių patenkinimas.

Pagarbiai,
Turizmo agentūros ALFATURAS kolektyvas

Views All Time
Views All Time
3200
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!