Reuters pranešimu, JAV automobilių milžinė “General Motors” per artimiausius keturis mėnesius įvairiose automobilių mugėse ketina pristatyti net devynis ateities automobilių bei sunkvežimių modelius.

“Mes norime būti ne tik didžiausia automobilių kompanija pasaulyje, bet ir pramonės naujovių diegimo lyderė. Mūsų tikslas padaryti automobilį draugiškesnį, funkcionalesnį ir naudingesnį”, – pareiškė Veinas Čeris, “General Motors” viceprezidentas, vadovaujantis kompanijos dizaino ir investicijų skyriui.

Kol ekspertai liaupsina konkurentes “Ford” bei “Daimler Chrysler” už jų pasiekimus dizaino srityje, “General Motors” dažnau kritikuojama už vėlavimą pristatyti naujos pakraipos produktus. Pavyzdžiui, “General Motors” bus paskutinė didžiausia kompanija, pradėjusi gaminti keturių durų pikapus “Chevrolet Silverado” ir “GMC Sierra” – labiausiai perkamą produktą JAV rinkoje.

Beveik visi naujieji “General Motors” aprūpinti puikia įranga, keturiais varomaisiais ratais, turi patogias sėdynes bei kitas savybes.

“General Motors” tikisi, kad retro stiliaus sportinis pikapas “Chevrolet SSR”, kuris debiutuos jau ateinančių metų sausį, Detroito automobilių mugėje susilauks tokios pat sėkmės kaip ir pernai debiutavęs “Chevrolet Nomad”.

Ne mažiau vilčių dedama į ištaigingą “Buick LaCrosse” sedaną, “GMC Terradyne” pikapą ir “Opel CVC” kompaktišką vienatūrį, kurį “General Motors” nusprendė sukurti paakinta “Opel Zafira” modelio sėkmės.

Views All Time
Views All Time
2542
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!