Bendrovė “DOMMO Nerija” iš Lietuvos sporto draugijos “Žalgiris” įsigijo jachtklubą Smiltynėje, Klaipėdoje ir sieks plėtoti šalies vandens turizmo infrastruktūrą.

“DOMMO Nerija” planuoja vystyti visą mažų laivų uostą bei jo paslaugas, rekonstruoti jachtklubui priklausantį ir kol kas tik vasarą veikiantį viešbutį, sutvarkyti jachtų remonto dirbtuves, elingus.

“Žalgirio” viceprezidentas Algis Vasiliauskas sakė, kad jachtklubas buvo parduotas įvertinus naujųjų savininkų tikslus ir įsitikinus, kad veikla nebus keičiama. “Esame ne pelno siekianti organizacija ir mums buvo sunku išlaikyti visą pastatų kompleksą, o jį jau būtinai reikėjo rekonstruoti ir modernizuoti”, – teigė A. Vasiliauskas.

Pasak Vlado Šeporaičio, “DOMMO Nerija” atstovo, naujieji savininkai neketina stabdyti ar keisti jachtklubo veiklos. “Netgi rekonstrukcijos metu jachtklubas veiks nepertraukiamai. Tarsimės su Klaipėdos savivaldybe, Klaipėdos jūrų uostu ir kitomis institucijomis ieškodami geriausio sprendimo jachtklubo rekonstravimui pagal šiuolaikinius technologinius reikalavimus”, – sakė V. Šeporaitis.

Jo teigimu, ypač daug lėšų prireiks krantinių atstatymui, kuri buvo smarkiai apgadinta dar 1999 metais praūžus uraganui “Anatolijus” ir nuo to laiko netvarkyta. Jachtklubas valdo maždaug 3 ha žemės sklypą bei apie 1 ha vandens plotą.

V. Šeporaitis sakė, kad visi jachtklubo pakeitimai bus planuojami įvertinat Kuršių Nerijos nacionaliniam parkui, kurioje teritorijoje yra jachtklubas, keliamus reikalavimus.

“DOMMO Nerija” priklauso investicijų bendrovės “Invalda” įmonei “Pozityvios investicijos” bei “MG Valdai”, kurios kartu vysto nekilnojamojo turto projektus ir Latvijoje.

Papildomos informacijos teirautis:
Vladas Šeporaitis, mob. tel.: 8 612 75067
Algis Vasiliauskas, mob. tel.: 8 698 27163

Views All Time
Views All Time
3446
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!