“Bite GSM” ir UAB “Navigacinės logistikos centro” rinkai pristatyta vienintelė Lietuvoje GPS-GSM paslaugų sistema leidžia ne tik sekti transporto priemonių maršrutus, bet ir valdyti juos pagal įvairius parametrus, aktualius logistikos ir transporto kompanijoms.

Sistema veikia GPS palydovų ir GSM ryšio pagrindu, – t.y. automobilyje įmontuota įranga nuolat fiksuoja aplink Žemę skriejančių GPS (Global Positioning System) palydovų informaciją ir GSM tinklu SMS žinutėmis ją siunčia į dispečerio kompiuterį.

Sistema yra pritaikoma miesto, vietinio ir tarptautiniais maršrutais judančio transporto valdymui. Transporto vadybininkas bet kuriuo metu gali matyti visų kompanijos automobilių išsidėstymą, likusius atstumus iki paskirties vietos, judėjimą, kryptį, maršrutus kompiuteriniuose žemėlapių ir tekstinėse ataskaitose.

GPS-GSM sistemoje GSM ryšys užtikrinamas ne tik Lietuvoje, bet ir 67-iose užsienio šalyse, kuriose veikia “Bitės” tarptinklinis ryšys.

“Bitė” šiai sistemai užtikrina GSM ryšį, o “Navigacinės logistikos centras” vykdo kompiuterinės ir techninės įrangos aptarnavimą.

Views All Time
Views All Time
2166
Views Today
Views Today
1
0 0