Elektroninių inžinerinių sprendimų bendrovė “Fima” prognozuoja, kad Lietuvoje sparčiai populiarės vaizdo telefonija. Šio proveržio įmonė tikisi pradėjusi siūlyti savo partnerės amerikiečių telekomunikacijų kompanijos “Avaya” naujos kartos kompiuteriu arba įprastu būdu valdomus IP (internetinio protokolo) telefonus.

Šie produktai, pasaulinėje rinkoje pasirodę praėjusių metų pabaigoje, leidžia vartotojams skambinant telefonu ne tik girdėti pašnekovo balsą, bet jį ir matyti. Tokios galimybės daugiausia naudojamos telekonferencijoms tarp vidutinių ir didelių įmonių filialų, bendravimui su užsienio partneriais, nes padeda operatyviau ir pigiau spręsti iškilusius klausimus.

“Iki šiol telekonferencinių pokalbių galimybes ir dėl prastos vaizdo kokybės, ir dėl pakankamai didelių būtinųjų priemonių kaštų buvo išnaudojamos labai kukliai. Naujieji sprendimai situaciją kiek pakeis – lengvai jungiami prie įprastos telefoninės sistemos, daugelį dabar rinkoje esančiųjų jie lenkia ne tik paprastu valdymu ir daug kartų geresne kokybe, bet ir kelissyk mažesne kaina”, – sakė “Fima” Telekomunikacinių sprendimų departamento direktorius Eugenijus Kurtinaitis.

Vaizdo telefonijos sprendimai įmonių vadovams ir specialistams bus pristatomi šį ketvirtadienį specialiai rengiamoje “Avaya dienoje 2006”. Joje taip pat ketinama pristatyti ir daugiau įdomių amerikiečių kompanijos pasiekimų, kurie pritaikyti šiuo metu Vokietijoje vykstančiam futbolo čempionatui, “Formule 1” “Honda” komandoje, ne viename Lietuvos skambučių centre.

“Fima” atstovo teigimu, apskritai telekomunikacijų rinkoje pastebima nauja tendencija, kurios esme tampa nebe patys funkcionalūs prietaisai, o tai, kaip jie integruoti į bendrą sistemą ir pritaikyti individualiems darbuotojų poreikiams tenkinti.

“Tokios sistemos yra sudėtingos, svarbiausiu etapu tampa jų projektavimas, kuriam reikia stiprių specialistų. Esame numatę gilinti savo darbuotojų kompetenciją šioje srityje”, – sakė E. Kurtinaitis.

“Avaya” ir “Fima” partnerystė tęsiasi jau 5 metus. Iki tol “Fima” bendradarbiavo su “Lucent Technologies” bei jos motinine kompanija “AT&T” iš kurių ir išsivystė kompanija “Avaya”. Šią vasarą Lietuvos bendrovė tikisi įgyti Auksinio “Avaya” partnerio statusą, kuris yra suteiktas vos kelioms dešimtims Europos kompanijų.

Apie UAB “Fima”

Elektroninių inžinerinių sprendimų lyderė Lietuvoje – bendrovė “Fima” – teikia duomenų apdorojimo ir perdavimo, automatikos, apsaugos, elektronikos bei telekomunikacijų sprendimus, taip pat siūlo sprendimus šiuolaikiniam miestui.

1992 metais įkurta bendrovė per 15 veiklos metų jau įgyvendino daugiau nei 4,5 tūkst. įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų Lietuvoje ir užsienyje. Iš 100 didžiausių Lietuvos kompanijų daugiau kaip pusė yra “Fimos” klientai.

Bendrovė, kurioje dirba 280 aukštos kvalifikacijos specialistų, yra įtraukta į NATO skelbiamuose konkursuose galinčių dalyvauti įmonių sąrašą.

“Fima”, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Vilniuje, yra įsteigusi filialus Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. “Fima” yra oficiali plačiai žinomų užsienio kompanijų, tokių kaip “Avaya”, “Lucent technologies”,”Bosch”, “Phillips”, “IBM”, “HP” ir kitų bendrovių partnerė.

Apie “Avaya”

Bendrovė “Avaya Inc.” projektuoja, kuria ir valdo komunikacijų tinklus, skirtus daugiau negu milijonui verslo įmonių visame pasaulyje, įskaitant daugiau nei 90 proc. įmonių, įtrauktų į Fortune 500® sąrašą. ir į smulkiojo, ir į stambaus verslo įmones orientuota kompanija pasaulyje pirmauja saugaus ir patikimo interneto protokolo (IP) telefonijos sistemų, komunikacijų programinės įrangos ir paslaugų srityje. Vystydama balso ir duomenų komunikacijų suliejimą su taikomosiomis verslo programomis, bendrovė “Avaya” padeda klientams patobulinti esamųjų ir naujų tinklų galimybes geresniam verslo rezultatui pasiekti.

Bendrovėje, turinčioje apie 2,5 tūkst. partnerių visame pasaulyje, dirba apie 20 tūkst. darbuotojų, iš kurių net 2,5 tūkst. mokslinių tyrimų ir vystymo srityje. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite bendrovės “Avaya” tinklalapyje www.avaya.com

Views All Time
Views All Time
4437
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!