Visai nesenai Lietuvos rinkoje atsirado radijo įrenginiai RadioLAN.Pagrindine jų savybe tai, kad jie naudoja 5.8 GHz diapazoną. Jie dirba naudojant siaurą juostį viendažnio moduliavimą. Duomenų perdavimo būdas dar vadinamas 10BaseRadio, charakteringas bruožas adaptuojasi pastato sąlygoms, nejautrus interferencijai, duomenų perdavimo greitis >10Mbit/s, diapazonas 5.8 GHz.

Įranga gali dirbti su OS Microsoft Windows for Workgroups,Windows 95, Windows NT, o taip pat su Novell 3.12 ir 4.1. Priklausomai nuo pritaikymo į komplektą įeina plokšte radijomazgo (WIN-Wireless Interface Node) arba radijomazgo/tilto plokšte (WAP-Wireless Access Point) priėjimo prie kabelinio tinklo segmento 10Base-T standarto pagrindų, o naudojamas RadioLANe aparatūroje procesorius ir 64KB atminties leidžia minimaliai panauduoti personalinio kompiuterio procesoriaus resursus.

Tinklinis RadioLAN aprūpinimas leidžiamas trijuose interfeiso pajungimo variantose: su plokšte, įdedama į kompiuterio vidų ISA-slotą, atskiro bloko pavidale su ryšių per lygiagretų portą, jungiant prie notebook’o per PCMCIA-interfeisą.

Views All Time
Views All Time
1939
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!