SonyEricsson T100 – telefonas moderniam jaunimui

SonyEricsson T100 - telefonas moderniam jaunimui

T100 skirtas moderniems jaunuoliams, kuriems reikia patrauklaus dizaino, paprasto naudojimo ir pagrindinių funkcijų už patrauklią kainą.

Mažas ir kompaktiškas, unikalaus Sony Ericsson minimalistinio dizaino, T100 gali padaryti didelę sensaciją. Taupiai naudojamos švelnios spalvos, papildančios tiesias telefono linijas daro jį vertu apžiūrėti… o kaina taip pat patraukli!

Poreikis

Straipsniai 1 reklama

Keletui GSM rinkų pasaulyje labia reikėjo gerai parduodamo, mažai kainuojančio telefono su visomis pagrindinėmis balso ir žinučių funkcijomis. Sukurtas daugiausiai nebrangių produktų segmentui, naujasis T100 siūlo EMS žinučių su paveikslėliais, garsais ir aninacija siuntimo galimybes, mobiliojo interneto naršymą WAPu. Jame yra 30 paveikslėlių, 15 animacijų bei 10 garsų, kuriuos galima siųsti, galerija, taip pat 10 SMS šablonų dažniausiai siunčiamoms žinutėms. Jei to nepakanka, galima sukurti savo paveikslėlių naudojant piešimo redaktorių.

Dizainas

T100 yra mažas naujojo pramoninio dizaino pavyzdys, kurį siūlo Sony Ericsson, pagaudamas Skandinavijos bei Japonijos dizaino paprastumą ir minimalizmą. Išankstiniai vartotojų tyrimai parodė labia teigiamus atsiliepimus, palydimus tokiais komentarais, kaip “labia madingas” ir “atrodo gerokai brangesnis nei yra”. Telefonas yra trijų madingų spalvų: Ledo žydros, Švelnaus aukso ir Šviežiai baltos. Peršviečiami klaviatūros mygtukai švyti šilta oranžine spalva, o keturkampis ekranas pašviečiamas žydra šviesa.

Keturių dažnių: 850/900/1800/1900

Dydis: 99×43.5×17.7mm

Svoris: 75 gramai

Pokalbio režimo trukmė:
nuo 2 iki 4.5 val.

Budėjimo režimo trukmė: nuo 80 iki 200 val.

Spalvos: ledo žydra, švelniai auksinė, šviežiai balta

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]