„MicroLink taurę 2006“ laimėjo devyniolikmetis Aleksandr Stankevič, VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro Informacinių sistemų administravimo skyriaus vyr. specialistas. Vakar pasibaigusiame sistemų administratorių turnyre p. Stankevič vienintelis išsprendė sunkiausią užduotį – atskleidė informacijos vagystę įmonėje.

Apie 100 šalies sistemų administratorių dvi dienas ir vieną naktį varžėsi, virtualiai spręsdami painias užduotis. Turnyre dalyvavo serverių, tinklų administratoriai, kompiuterių inžinieriai, programuotojai iš telekomunikacijų kompanijų, bankų, valstybinių įstaigų, universitetų ir kitų organizacijų.

Turnyras buvo surengtas Tarptautinės sistemų administratorių dienos proga, kurią viso pasaulio „sysadminai“ švienčia šiandien.

„MicroLink taurės“ laimėtojas galės pasirinkti prizą: poilsinę kelionę į Graikiją arba sistemų administratoriaus darbą „MicroLink Lietuvoje“. Visus varžovus įveikęs p. Stankevič savo pasirinkimo kol kas neatskleidžia.

Spręsdami užduotis sistemų administratoriai turėjo pademonstruoti savo kompetenciją ir įžvalgumą. Jiems teko iškoduoti kosminį pranešimą Vyriausybei, kuriame, kaip vėliau paaiškėjo, ateiviai iš Sirijaus norėjo pasveikinti Premjerą Gediminą Kirkilą artėjančio gimtadienio proga. Dalyviams taip pat teko ieškoti neegzistuojančios įmonės vadovo mob. telefono numerio, kuris taip pat neegzistuoja. Trys dalyviai susidorojo net ir su tokia užduotimi.

Turnyro dalyviams teko įveikti 10 įvairaus pobūdžio kompiuterinių ir loginių užduočių, kurių sunkiausia – vagystės atskleidimas. Keliems dalyviams šiai užduočiai įveikti tiesiog pritrūko šiek tiek laiko.

Užduotis ir sprendimus galima pamatyti tinklapyje www.microlink.lt/sysadminday2006 . Pramogą savo likimo draugams paruošė „MicroLink Lietuvos“ specialistai.

Ankstesniais metais panašius turnyrus „MicroLink“ rengdavo savo darbuotojams, o šiemet nutarė palepinti iššūkiais visą „sysadminų“ bendruomenę.

Views All Time
Views All Time
3797
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!