Pirkėjo atmintinė. Ką turite žinoti apie HDTV?

Raiškioji televizija (HDTV) – tai skaitmeninė televizija (DTV), užtikrinanti žymiai didesnę skyrą nei tradicinė analoginė televizija.

HDTV: televizijos ateitis

Naujojoje skaitmeninėje eroje transliuotojai pasiūlys HD transliaciją radijo bangomis, įskaitant HD kokybės vaizdus ir kino kokybės garsą, žymiai pranokstantį dabartinės sistemos kokybės vaizdą ir garsą.

Straipsniai 1 reklama

Tinklais dar kurį laiką bus toliau transliuojama keliais skirtingos skyros formatais, ir kadangi bus prieinama vis daugiau HD programų, jums su savuoju HDTV niekada nepristigs kvapą gniaužiančių skaitmeninių pramogų.

Plazminiai televizoriai kiekvienam gyvenimo stiliui

LG plazminiai televizoriai suteikia išskirtinio žiūrėjimo galimybę ir pateikiami įvairaus dydžio (nuo 42 iki 60 colių įstrižainės).

Dalykai, kuriuos svarbu žinoti:

• Raiškumas tiesiogiai susijęs su skyra – horizontalių linijų, rodomų ekrane, skaičiumi, – o ne su televizoriaus technologija.
• Virtualiai visos televizijos stotys šiuo metu transliuoja skaitmeninę televiziją, ir tikimasi, kad analoginė televizija bus baigta transliuoti nuo dabar iki 2012 m. (priklausomai nuo regiono). Kad padėtų greičiau pereiti prie skaitmeninės televizijos, gamintojai ir paslaugų teikėjai gamina nebrangius keitiklius, kad analoginiai televizoriai toliau priimtų signalus oru, net jei analoginės televizijos transliavimas bus nutrauktas. Nepaisant to, perėjimas prie skaitmeninės televizijos yra vienintelis būdas išnaudoti skaitmeninio transliavimo privalumus (pvz.: kino teatro kokybės garsą ir HD kokybės vaizdą).
• HDTV nebūtinas skaitmeninis kabelis. Tai bendrai paplitęs neteisingas supratimas. Skaitmeninis kabelis dažniausiai yra analoginės televizijos kabelis, galintis pakeisti analoginius signalus į skaitmeninius ir juos siųsti. Skaitmeniniu kabeliu siunčiamų signalų vaizdo ir garso kokybė yra geresnė nei standartinio analoginių signalų kabelio, tačiau blogesnė nei kvapą gniaužiančio HD vaizdo ir garso.

Koks skirtumas tarp skaitmeninio televizoriaus ir HDTV?

Skaitmeninis TV

Televizoriai (kuriuose derinamas ekranas ir imtuvas) skaitmeniniame pasaulyje žinomi kaip skaitmeniniai televizoriai (DTV). Be kitų privalumų jie pašalina vaizdo triukšmą, šešėlius ir trikdžius.

HDTV

720 arba daugiau progresyvių linijų (vertikaliai matuojamų pikselių eilučių) skaitmeninį signalą priimantys televizoriai vadinami raiškiaisiais televizoriais (arba HDTV) ir gali rodyti tokios skyros vaizdus: 720p, 1080i bei 1080p. HDTV yra sparčiausiai augantis skaitmeninių televizorių (DTV) rinkos segmentas. Tokio tipo televizoriai perteikia įspūdingus vaizdus ir garsą.

Tags:

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *