Lapkričio 17 dieną Lietuvos verslo paramos agentūroje Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Audronė Grainienė pasirašė sutartį dėl 7,506 mln. Lt paramos teikimo Panevėžio mokslo ir technologijų parkui (MTP) kurti. Dar 400 tūkst. Lt projektui įgyvendinti numato skirti Panevėžio miesto savivaldybė.

Projektą Panevėžio miesto savivaldybė įgyvendins kartu su VšĮ Panevėžio mokslo ir technologijų parku.

Įgyvendinant MTP, kurį sudarys verslo inkubatorius ir mokslinių tyrimų centras, projektą J.Žemgulio gatvėje bus pastatytas MTP pastatas, atlikti reikiami rekonstrukcijos darbai, įsigyta visa reikiama kompiuterinė įranga ir baldai administracijos darbui.

Panevėžio MTP miesto ir regiono technologinėms įmonėms, mokslininkams tyrėjams praktiškai panaudojamą ir patogią infrastruktūrą – biurų ir laboratorijų patalpas (iš viso apie 3200 kv. m).

“Tikiuosi, kad Panevėžio MTP turės didžiulės įtakos didinant ne tik miesto, bet ir visos apskrities verslumą, atveriant galimybes pasireikšti technologijų kompanijoms, mažinant kvalifikuotos darbo jėgos emigraciją, stiprinant Panevėžio švietimo potencialą”, – teigia Panevėžio miesto meras Vitas Matuzas.

MTP kūrimo projektą planuojama įgyvendinti 2008 metų viduryje.

2005-2006 metais Panevėžio miestas gavo 84,831 mln. Lt ES struktūrinių fondų paramą įvairiems verslo skatinimo projektams. Bendra jų vertė -173,429 mln. Lt.

Views All Time
Views All Time
3183
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!