„Omnitel” GPRS paslaugomis galima naudotis visose Baltijos šalyse

Nuo rugpjūčio 21 d. Baltijos šalių telekomunikacijų bendrovės „Omnitel”, LMT ir EMT pradeda teikti GPRS tarptinklinio ryšio paslaugą. Praėjusių metų gruodį „Omnitel”, LMT ir EMT, susivienijusios į „Baltic Partnership for Better Communication” aljansą, savo abonentams pateikė pirmąjį bendrą pasiūlymą – bendrovių abonentai Baltijos šalyse gali nemokamai priimti tarptinklinio ryšio skambučius.

Tęsdamos bendradarbiavimą, telekomunikacijų bendrovės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pasiūlė bendrą GPRS tarptinklinio ryšio (roaming) paslaugą. Nuo šiol „Omnitel”, LMT ir EMT abonentai galės kaimyninėse šalyse naudotis GPRS ryšiu. Iki naujųjų metų ketinama GPRS tarptinklinio ryšio paslaugas teikti nemokamai.

„Tęsdamos bendradarbiavimą, Baltijos šalių telekomunikacijų bendrovės žengė dar vieną žingsnį ir savo abonentams pasiūlė naują paslaugą, kuri atveria dar platesnes GPRS technologijos naudojimo galimybes. Bendra GPRS paslauga bendrovių abonentams leis naudotis naujausia technologija ir pasiekti internetą bei reikalingą informaciją net ir būnant kaimyninėse šalyse”, – sakė „Omnitel” viceprezidentas tinklo technologijoms Rolandas Ryliškis.

Straipsniai 1 reklama

„Omnitel”, LMT ir EMT yra pirmosios telekomunikacijų bendrovės Baltijos šalyse, savo klientams pasiūliusios GPRS ir GPRS tarptinklinio ryšio (roaming) paslaugas.

„Omnitel” GPRS paslaugas abonentams pasiūlė 2001 m. birželį, EMT – tų pačių metų liepą, LMT – šių metų birželio 10 d.

GPRS ryšys veikia visoje Lietuvos ir Estijos teritorijoje, Latvijoje GPRS paslaugomis kol kas galima naudotis Rygoje ir Jūrmaloje, o nuo rudens – ir visoje Latvijoje.

„GPRS tarptinklinio ryšio paslauga yra dar vienas žingsnis bendradarbiavimo tarptinklinio ryšio srityje link, – sakė EMT marketingo direktorius Jüri Teemant. – Pirmaujančių Baltijos šalių telekomunikacijų bendrovių, susibūrusių į aljansą, tikslas – savo klientams pasiūlyti geresnes paslaugas Baltijos jūros regione.”

Susiburdami į „Baltic Partnership for Better Communication” aljansą, partneriai užsibrėžė kelias bendradarbiavimo raidos kryptis. Aljanso nariai, dalydamiesi patirtimi, kartu kuria naujus produktus, unifikuoja šiuo metu klientams teikiamas paslaugas ir racionaliau naudoja turimus techninius resursus.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *