Nepriklausomi testuotojai patvirtino, kad naujasis “Lucent Technologies” serveris (tarnybinė stotis) “DHCP 5.2” yra 13 proc. spartesnis nei anksčiau

Informacijos technologijų kompanijos “Lucent Technologies” serveris “Dynamic Host Configuration Protocol” (DHCP) tapo dar spartesniu. Remiantis nepriklausomais laboratorijos “Exodus Performance” tyrimų duomenimis, naujausia DHCP serverio versija yra 13 proc. spartesnė nei anksčiau.

Testavimo rezultatai parodė, kad naujasis “Lucent Technologies” serveris gali identifikuoti daugiau kaip 79 tūkst. IP adresų per minutę.

Anot “Lucent Technologies” viceprezidento Madan Kumar, naujasis DHCP serveris pasižymi ne tik itin didele sparta, tačiau ir papildomomis galimybėmis.

Rinkos tyrimų bendrovė IDC kompaniją “Lucent Technologies” neseniai iš naujo patvirtino lydere IP adresų valdymo programinės įrangos srityje.

IDC duomenimis, pagal 2000 metų pajamas “Lucent Technologies” užėmė apie 40 proc. šios srities rinkos.

“Lucent Technologies” (www.lucent.com) yra informacijos technologijų kompanija, projektuojanti ir tiekianti sistemas, programinę įrangą ir paslaugas naujosios kartos (3G) komunikaciniams tinklams paslaugų teikėjams ir kitoms įmonėms. Kartu su tyrimų ir vystymo laboratorija “Bell Labs”, kompanija “Lucent Technologies” skiria didelį dėmesį greitai augančioms sritims – plačiajuosčio ir mobilaus interneto infrastruktūrai, komunikacinei programinei įrangai, įmonių interneto sprendimams, kurie sujungia privačius ir viešuosius tinklus, taip pat teikia profesionalaus tinklų dizaino ir konsultavimo paslaugas.

FIMA yra viena didžiausių kompanijų dirbanti telekomunikacijų, apsaugos bei duomenų perdavimo srityse. Mūsų veiklos sfera apima duomenų perdavimo sistemas, telekomunikacijas, apsaugines, stebėjimo ir įėjimo-išėjimo kontrolės sistemas bei procesų automatiką.
FIMA atstovauja plačiam užsienio partnerių ratui, tarp kurių yra autorizuotas Lucent Technologies, Avaya Communication, Racal Recorders bei Philips apsaugos produkcijos atstovas Lietuvoje. Išnaudodami savo patirtį ir naujausių technologijų privalumus mes galime klientui pasiūlyti individualų ir prieinamą sprendimą. Finansų institucijos, gamybinės, klientų aptarnavimo įmonės ir valstybinės organizacijos jau išnaudoja privalumus, kuriuos jiems suteikė Fimos sprendimų efektyvumas

Views All Time
Views All Time
1782
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!