„Panasonic“ „Blu-ray Disc“ namų kino sistemos atkuria aukštos vaizdo ir garso kokybės „Blu-ray“ filmus taip, jog nuo šiol nebereikės eiti į kino teatrą. Vaizdą pagerinantis „Panasonic“ procesorius „PHL Chroma Processor Plus“ ir ypač tikslios 4:4:4 technologijos jau iškėlė „Blu-ray Disc“ filmų kokybę į originalių kino filmų lygį. Šioms sistemos neprilygsta net puikiausiomis vaizdo atkūrimo technologijomis pasižymintis „Panasonic“ DMP-BD50, pelnęs 2008–2009 m. EISA apdovanojimą kaip geriausias Europos „Blu-ray“ leistuvų kategorijos gaminys.

Siekiant, kad garso kokybė būtų dar geresnė, priekinių ir centrinių kolonėlių bambuko kūgelių formos garsiakalbiai ypač aiškiai atkuria įvairių dažnių garsus – nuo masinių sprogimų iki metalo žvangesio. „Kelton“ žemųjų dažnių kolonėlės prideda galingų dundančių bosų. Viso to rezultatas – SC-BT205 ir SC-BT200 naudotojai savo namuose gali mėgautis jaudinančiu ir neįtikėtinai tikrovišku garsu.

Buvo patobulintos ir tinklo sistemos. SC-BT205 ir SC-BT200 galima prijungti prie interneto ir, naudojant „VIERA Cast“, peržiūrėti žiniatinklio turinį (pvz., „YouTube“, „Picasa“), o „BD-Live“* leidžia parsisiųsti „Blu-ray Disc“ siūlomos medžiagos bei žaisti interneto žaidimus. Į abu modelius įmontuotas universalus „iPod“ dėklas, tad leisti mėgstamą muziką dar patogiau.

Be to, SC-BT205 ir SC-BT200 daro mažesnį poveikį aplinkai. Dėl maitinamosios plokštės patobulinimų smarkiai sumažėjo energijos sąnaudos, sistemai veikiant budėjimo režimu. Reguliuodami energijos sąnaudas pagal garso signalo pokyčius SC-BT205 ir SC-BT200 taupo energiją netgi darbo metu. Dėl minėtų ypatybių šie modeliai energijos sunaudoja maždaug 20 % mažiau negu praėjusiais metais išleistas SC-BT100.

SC-BT205 mažmeninė kaina Lietuvoje – 2,999 Lt (kaina gali skirtis, priklausomai nuo pardavimo vietos).

* „BD-ROM Profile 2“. Norint naudoti tam tikrų „Blu-ray DiscT“ pavadinimų papildomą turinį (pvz., „BD-Live“), reikia įdėti SD atminties kortelę (1 GB ar didesnės talpos / įsigyjama atskirai). Būtina mokamo plačiajuosčio interneto prieiga.

Views All Time
Views All Time
1635
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!