2009 m. vasaris 15 d., Barselona. “Sony Ericsson” pristatė naujausią “Walkman” serijos narį –”Walkman” W995 telefoną, kuris greta muzikos siūlo ir turtingas fotografijos bei vaizdo pramogų galimybes.

Ryškus 2,6 colio (6,6 cm) įstrižainės W995 “Walkman” ekranas ir integruotos technologijos pritaikytos šiuo telefonu žiūrėti įvairią filmuotą medžiagą – nuo “YouTube” filmukų, kuriais mėgautis leidžia spartus “Wi-Fi”, HSPA ryšys, iki TV serialų, naujienų ar populiariausių filmų.

Šiame telefone pirmą kartą pateikiama “Media Go” programa, kuri supaprastina pramoginio turinio perkėlimą, tvarkymą bei atkūrimą. Ši unikali “Sony” programa padeda perkelti visas nuotraukas, filmukus bei muzikos įrašus tarp kompiuterio ir telefono.

“Turint “Media Go” programą galima daugiau nesirūpinti dėl įrašų formatų, vaizdo raiškos ir kadrų per sekundę skaičiaus, – sakė Alexandre Cardon, “Sony Ericsson” pasaulinės produktų rinkodaros vadybininkas. – Ši programa užtikrina, kad filmo kokybė, perkelus jį iš kompiuterio, telefone nesuprastės. Su “Media Go” vaizdas telefono ekrane bus toks pat puikus kaip ir kompiuterio”.

Telefone taip pat integruotas 8,1 mln. taškų raiškos fotoaparatas, funkcionalus “Walkman” muzikos grotuvas su visomis jo funkcijomis.

“W995 “Walkman” telefonas sugretina pačias geriausias muzikinių telefonų savybes, papildydamas jas geriausiomis savo klasėje vaizdo bei dalijimosi pramoginiu turiniu galimybėmis ir siūlo pilniausią komunikacijos pramogų paketą”, – pridūrė A.Cardon.

W995 yra komplektuojamas su itin aukštos kokybės HPM-77 ausinėmis. “Clear Stereo” ir “Clear Bass” garso atkūrimo funkcijos bei šios ausinės klausantis muzikos sukurs įspūdį, tarsi mėgstamos grupės klausytumėtės sėdėdami jos studijoje.

8,1 mln. taškų fotoaparatu darytas nuotraukas galima išspausdinti iki A3 formato nuotrauką neaukojant kokybės.

“Walkman” W995

• 8,1 mln. taškų fotoaparatas su fotoaparato blykste ir veidų aptikimo funkcija;

• 8 GB “Memory Stick Micro” atminties kortelė;

• Aiškus 2,6 colio (6,6 cm) įstrižainės ekranas, stovelis, galingi garsiakalbiai ir 3,5 mm audio jungtis;

• Geografinis nuotraukų žymėjimas.

W995 “Walkman” palaiko GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 ir UTMS/HSPA 900/2100 tinklus. Juodos (Progressive Black), sidabro (Cosmic Silver) ir raudonos (Energetic Red) spalvų telefonas rinkoje pasirodys antrajame metų ketvirtyje.

Views All Time
Views All Time
6541
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!