Jeigu Jūsų namuose yra daugiau negu vienas kompiuteris arba jeigu kompiuterį turi Jūsų kaimynas ar netgi keli kaimynai, Jums pats laikas pagalvoti apie kompiuterinio tinklo diegimą.

Kompiuterinio tinklo teikiami pranašumai:

1. kompiuterinis tinklas įgalins Jus naudotis pašnekesių programomis, kas leis Jums bendrauti be apribojimų su kaimynystėje esančiu draugu, visiškai pamirštant apie Lietuvos Telekomo vis didėjančius pokalbių tarifus.

2. kitas daugeliui svarbus kompiuterinio tinklo pranašumas yra tas, kad Jūs galėsite per tinklą žaisti su kaimynais Jums patinkančius žaidimus, kas suteiks Jums daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų.

3. kompiuterinio tinklo pagalba galėsite keistis programomis, žaidimais ir kita svarbia informacija.

4. kompiuterinį tinklą galite prijungti prie bevielio interneto sistemos ar kito interneto tiekėjo, kas leis visiems kompiuteriniame tinkle esantiems vartotojams naudotis vienu interneto šaltiniu. Tokiu būdu Jūs nemažai sutaupysite, žymiai mažiau mokėdami už interneto paslaugas.

Tad kompiuterinis tinklas praplės Jūsų galimybes bei maksimaliai išnaudos Jūsų kompiuterio galimybes, kas suteiks Jums daug džiaugsmo ir, žinoma, realios naudos.

Views All Time
Views All Time
2036
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!