Jeigu Jūsų firma ar organizacija vienoje patalpoje ar netoli esančiose patalpose turi keletą kompiuterių, Jums pats laikas susimąstyti apie kompiuterinio tinklo diegimą.

Kompiuterinis tinklas Jums gali būti naudingas daugeliu aspektų:

1. visi darbuotojai, dirbantys su kompiuteriais, pajungtais į bendrą tinklą, galės naudotis bendromis programomis bei vienu metu dirbti su ta pačia programa, kas suteiks galimybę dirbti daug efektyviau nei anksčiau.

2. kompiuterinio tinklo ir specialios programinės įrangos pagalba darbuotojai vienas su kitu galės bendrauti raštu ir net balsu, kas gali žymiai sumažinti Jūsų sąskaitas už pokalbius telefonu.

3. kompiuterinis tinklas taip pat įgalina visus jame esančius vartotojus keistis bylomis(„failais“) bei įvairiais svarbiais dokumentais. Tad Jums nebereiks lakstyti su lanksčiuoju diskeliu iš vieno kabineto į kitą, kas gali Jums sutaupyti tikrai nemažai laiko.

4. kompiuterinį tinklą galite prijungti prie bevielio interneto sistemos ar kito interneto tiekėjo, kas leis visiems kompiuteriniame tinkle esantiems vartotojams naudotis vienu interneto šaltiniu. Tokiu būdu Jūs nemažai sutaupysite, žymiai mažiau mokėdami už interneto paslaugas.

Views All Time
Views All Time
2214
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!