Kompanija Meredian Telepom pranešė apie naujo modelio kompaktiškų mobiliųjų telefonų Fly Z400 pardavimus. Ši “vyriška” versija, labai stilingo dizaino ir funkcionalus, skirtas tiems, kas vertina lakoniškumą ir dinamiškus sprendimus. Originalus kvadratinis “atlenkiamas” telefonas turi visas šiuolaikines funkcijas, įskaitant spalvingą monitorių su aukštos kokybės sprendimais, yra įmontuota VGA kamera su video įrašais ir priėjimu prie Interneto.

Naujų TFT technologijų dėka, atvaizdai monitoriuje matomi net ir labai saulėtą dieną. Didelės matricos galimybės (160 x 128 taškai) ir 65000 spalvų palaikymas garantuoja kokybiškus atvaizdus ir spalvų perteikimą. Pagrindinis ekranas išdėstytas maksimaliai efektyviai. Išorinėje pusėje yra pagalbinis ekranas, kur išpildyta OLED technologija, 96 x 64 taškų paplitimu.

Išorinėje telefono pusėje įmontuota foto kamera turi VGA – paplitimą 0, 3 Mpx. Galima pasinaudoti keturių kartų skaitmeniniu padidinimu. Padarytas nuotraukas lengvai galima nusiųsti pažįstamiems ir draugams, pasinaudojant MMC servisu, arba jas išsaugoti telefono atmintyje (4, 5 Mb).

Vartotojai turi galimybę prisijungti prie Interneto per WAP – protokolą ir GPRS, taip pat pranešimų perdavimą formatais SMS ir MMS. Be to, mažučiame atlenkiamame telefone patalpintas 64 – garsų polifoninis procesorius ir GPRS – modulis 8 klasės, yra sinchronizacijos su kompiuteriu funkcija, kur galima redaguoti duomenis adresų knygoje ir panašiai.

Kiekviena iš 300 akelė telefono knygoje sutalpina 5 numerius, adresus, elektroninį paštą, teksto komentarus ir nuotraukas, kurios bus pervedamos į ekraną tam tikro abonento skambučio metu. Labai didelis privalumas tas, kad telefono išorėje įmontuoti mygtukai reguliuoti garsą.

Fly Z400 dydis – 67. 8 x 55.8 x 20. 8 mm, svoris – 80 gr. Nauja ličio baterija 650 mAč talpa, kuri užtikrina 2 valandas automatinio darbo pokalbių režime arba 120 valandų – laukimo režime.

Views All Time
Views All Time
4310
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!