Garso kolonėles KODA apjungia savyje naujausias įgarsinimo technologijas, jos pavyzdingai skamba ir įspūdingai atrodo. Dėl to šis prekinis ženklas ypač populiarus Amerikoje.

100% visos gaminamos produkcijos dalių, bei elementų gaminama nuosavose gamyklose.

KODA – tai didžiausias kolonėlių pasirinkimas. Kiekvienas čia atras tikrą garso kokybę. KODA siūlo vartotojams daug skirtingų kolonėlių modelių.

Galima rasti garso kolonėles mažoms patalpoms bei didelėms salėms įgarsinti.

Visa produkcija tinka naudoti daugiakanalėje sistemoje (Dolby Digital ir DTS).

„KODA“ gamykla užima 300.000m plotą, joje dirba daugiau nei 1000 darbuotojų.

Produkcijos kokybė nuolat tikrinama, kokybę garantuoja tokie kokybės sertifikatai kaip: ISO-9001;ISO-9002 ir QCCE.

Gamyklos laboratorija naudoja moderniausią testavimo įrangą tokią kaip amerikiečių LEAP/LMS ir vokiečių PAAS-3L. .Galima pasigirti ne tik super garsu, bet ir labai maža kaina ir puikia kokybe. Visos produkcijos defekto procentas yra tik 0,1%.

Greta garso kolonėlių kurios skirtos kaip namams taip ir profesionaliam naudojimui, „KODA“ gamina didelę gamą stiprintuvų, resiverių skirtų naudoti kaip su stereo sistemoms taip ir su namų kino sistemoms, už labai patrauklią kainą.

Kolonėles KODA pagamintos labai kruopščiai,naudojant tik labai kokybiškas medžiagas. Įvairių spalvų dėka, kolonėles atrodo elegantiškai visur.

Naudojant geriausios kokybės garsiakalbius, pagamintus pagal ypatingas technologijas, garso kolonėlės gali pasigirti sodriu, galingu bosų ir ypač švariu aukštų dažnių atkūrimu.

Garso kolonėles KODA be problemų galima naudoti su skirtingų galių stiprintuvais ir resiveriais taip išgaunant labai kokybišką garsą ir visiškai jo neiškraipant.

„KODA“ kolonėlės nereikalauja ypač galingų stiprintuvų ir keičia koncepciją kuri teigia kad labai sunku išgauti gerą garsą naudojant mažo galingumo stiprintuvus.’’

Visų serijų garsiakalbių ričių karkasas pagamintas iš vario ir padengtas aliuminiu. Aukšto dažnio garsiakalbių aušinimo sistema sukonstruota taip, kad maksimaliai pagerintų jų darbo charakteristikas, ir garsiakalbio galią. Šią aušinimo technologiją (ferrofluidem) mes galime sutikti tik aukštos klasės akustikos gamintojų produkcijoje. Ji leidžia išgauti ypač švarų aukštų tonų skambesį.

Paklausyk ir įsitikink, kad net 40% brangesnės kolonėles negarantuos Tau geresnio garso už „KODA“.

Views All Time
Views All Time
1308
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!