Švedijos kompanija “Terraflex” pareiškė ketinanti įsteigti Skandinavijos ir Baltijos šalyse veikiantį mobiliojo ryšio operatorių, už kurio paslaugas būtų atsiskaitoma pagal Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Danijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje vienodą tarifą. Lankantis Skandinavijos šalyse mobiliojo ryšio pokalbiai būtų pigesni nei dabartinės tarptinklinio ryšio paslaugos.

Naujasis operatorius bus virtualus, t.y. pagal susitarimą su rinkoje jau veikiančiais mobiliojo ryšio tiekėjais naudotųsi jų tinklais.

Latvijos dienraštis “Dienas Bizness” remiasi “Terraflex Nordic” vadybininko Bo Janssono žodžiais, kad pirmąsias būsimojo operatoriaus SIM korteles tikimasi pasiūlyti vartotojams pirmąjį ateinančių metų ketvirtį. “Terraflex” tikisi, kad tai bus labai įdomus pasiūlymas Baltijos šalių gyventojams, nes šios šalys mažos, o žmonės dažnai keliauja.

“Terra-flex” pavadintomis SIM kortelėmis bus galima naudotis išankstinio atsiskaitymo (pre-paid) būdu ar tapus nuolatiniu abonentu ir mokant mėnesinį mokestį.

Pasak “Dienas Bizness”, “Terraflex” veda derybas su Švedijos operatore “Telia” ir kitomis regiono mobiliojo ryšio kompanijomis. Derybos su Baltijos šalių operatoriais dar prieš akis. Latvijoje veikiančios mobiliojo ryšio kompanijos LMT ir “Tele2” teigia dar negavusios “Terraflex” pasiūlymų.

Tam, kad “Terraflex” galėtų pasiūlyti rinkai savo SIM korteles, ji turės išsinuomoti ar nusipirkti vietiniams operatoriams priklausančius telefonų numerius.

Views All Time
Views All Time
2167
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!