10BASE-2 standartokompiuterinis tinklas yra senesnio tipo kompiuterinis tinklas, tačiau dar nemažai firmų ir ypač privačių asmenų naudoja šį tipą, kadangi kartais jis yra pranašesnis nei
10BASE-T tipo tinklas:

1. 10BASE-2 standartokompiuterinis tinklas yra pigesnis, kadangi nėra reikalingi tinklo šakotuvai (hub‘ai). Šiam tinklo tipui naudojamas plonas koaksialinis kabelis, jungtys, „T“ formos trišakiai ir terminatoriai.

2. šio tinklo praktinis maksimalus ilgis gali siekti iki 300 m, o išskirtiniais atvejais ir daugiau, kas kai kuriais atvejais yra labai naudinga, ypač kai kompiuteriai, kuriuos reikia sujungti į kompiuterinį tinklą yra dideliu atstumu nutolę vienas nuo kito.

Pagrindiniai 10BASE-2 standartokompiuterinio tinklo trūkumai yra šie:

1. šio tipo tinkle esantys kompiuteriai jungiami nuosekliai todel jei bent vienas tinklo vartotojas nutrauks grandinę, tinklo vartotojams tinklas nebeveiks.

2. 10BASE-2 standartokompiuterinis tinklas labiau priima triukšmus bijo žaibų ir statinių krūvių, tačiau šią problemą galima išspręsti papildomai instaliavus apsaugas nuo žaibo ir viršįtampių kurių galite pas mus įsigyti žemiausiomis kainomis.

3. maksimalus šio tinklo pralaidumas yra 10 Mbps, kai tuo tarpu 10BASE-T tinklo gali buti 10 arba 100 Mbps.

Views All Time
Views All Time
2404
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!