Nuo gegužės 1 d. Kauno technologijos universiteto (KTU) „radistai“ visus kviečia dalyvauti „SIDABRINE PERKŪNO FIESTA“ pavadintame RAFES’06 festivalyje . Kiekvienais metais RAFES į KTU Elektronikos rūmus (Studentų g. 50, Kaunas) sutraukia kelis tūkstančius esamų ir buvusių studentų bei svečių iš visos Lietuvos. Šiais metais jų tikimasi sulaukti dar daugiau. Nepakartojama festivalio atmosfera, įvairių stilių muzika, šviesos efektai, studentiški konkursai bei novatoriškos idėjos – visa tai vienija jaunimą ir tuos, kurie jaučiasi jauni.

Renginio programa:

Gegužės 1 – ąją dieną
12 val. (Laisvės alėjoje prie fontano)

Gegužės 1 dieną startuos, jau tradiciniu tapusios ir studentų pamėgtos, troleibusų lenktynės STREETRACING `06 – EURO RACING.

Renginys skirtas Lietuvos įstojimo į ES antrosioms metinėms paminėti. Renginio vinis – lenktynės „Street Racing‘06“ ir dviračių „dragas“ tarp Laisvės alėjos medžių. Kas dalyvavo ankstesniuose „Street racing‘uose“ žino jog tai šauni pramoga su dar šaunesniais prizais. Lenktynių tikslas – iššifruoti legendą ir pačia studentiškiausia transporto priemone – troleibusu, apvažiuoti visus punktus bei atlikti smagias užduotis.

Nebus liūdna ir prie Laisvės alėjos fontano. Čia susirinkę galės stebėti ir net dalyvauti dviračių lenktynėse su slalomo motyvais (tarp medžių ir stulpų). Dalyvius ir žiūrovus linksmins KTU DIKSILENDAS.

Gegužės 5 – ąją dieną
12 val. (Studentų g. 50)

Kasmetinė tradicija festivalį pradėti įspūdingu fakulteto dekano atvežimu neįprasta „transporto priemone“, vėliavos pakėlimu ir pirmu dekano alaus bokalu nebus pamiršta ir šiais metais. Lygiai 12 valandą prasidės beveik iki pat ryto truksiančios linksmybės. O po tradicinės „Šou konferencijos“ su dėstytojais bus galima sudalyvauti ir stebėti daugybę šaunių atrakcijų. RAFES neįsivaizduojamas be „Septinių bokalų“ olimpiados, kurioje šiemet bus dar daugiau alaus ir dar daugiau atrakcijų: adrenalino mėgėjams – „Bungee jump“ už studentišką kainą; KTU Telekomunikacijų ir elektronikos fakulteto baseine – vandensvydžio varžybos, karpio gaudynės; bulvių skutimo varžytuvės, valgymo varžybos ir kitokios smagios akcijos, kurios vyks prie KTU Elektronikos rūmų iki 16 val.

Gegužės 5 – ąją
20 val. (Studentų g. 50)

KTU Elektronikos rūmai nuo 20 val. pavirs Perkūno fiestos oaze. Tik šie KTU rūmai kartą metuose atitenka studentams ir jų linksmybėms. Penkios skirtingų žanrų muzikos salės, kino salė, įspūdingi šviesos efektai, nepakartojama pramoga jau tradicija tapusios „vestuvės“ bei šių metų naujovė – „aklas pasimatymas“ vienišoms širdims. Visa tai po vienu stogu.

Mėgstantiems linksmybes gryname ore bus paruošti net du kiemai, ypač įspūdingas bus ROKO KIEMAS, kuriame koncertuos ŽAS, MOUNTAINSIDE, LING FENG ir kiti.

GYVO GARSO salėje koncertuos, FRANK ORCHESTER ir Lietuvos muzikos grandai grupė „Vairas“;

HOUSE kiemelyje gros RHYTMICABLE DJ‘S ir kt.

DRUM‘N‘BASS koridoriuje plokšteles suks ASTRALAS, ROAD‘S‘KILLA, PAKAS, SOUNDCHILD R‘n‘B & HIP-HOP salėje linksmins DJ Polly, DJ Marchius, MESSIAH, LEGATO.

Views All Time
Views All Time
2586
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!