Bvlgari

Kompanija BVLGARI kilo iš graikų sidabrakalių šeimos, gyvenusios mažame Graikijos kaimelyje Epirus. Ja įkūrė Sotirio Bvlgari, gaminęs dailius sidabro dirbinius. XIX a. viduryje Sotirio emigravo į Italiją. 1884-aisiais Romoje jis atidarė pirmąją savo parduotuvę. Padedamas sūnų Constatino ir Giorgo 1905-aisiais Sotirio Via Condotti gatvėje atidarė parduotuvę, kuri ir šiandien yra pagrindinė kompanijos BVLGARI parduotuvė. Ją galite aplankyti internete. Pirmąjį XX a. dešimtmetį du broliai aistringai domėjosi brangiaisiais akmenimis ir papuošalais pamažu perimdami iš tėvo kompanijos valdymą. Penktąjį dešimtmetį BVLGARI atsisakė prancūzų juvelyrų mokyklos tradicijų ir sukūrė savo unikalų stilių. 1970 m. prasidėjo BVLGARI plėtra tarptautinėje rinkoje – duris atvėrė parduotuvės Niujorke, Paryžiuje, Ženevoje ir Monte Karle. 1995 m. liepos 17 d. BVLGARI holdingo kompanija buvo kotiruojama Italijos fondų biržoje ir Londono vertybinių popierių biržos „SEAQ International” sistemoje. 1990-ųjų pradžioje BVLGARI kvepalai pelnė pripažinimą Šveicarijoje – taip kompanija įžengė į aukščiausios klasės kvepalų rinka. 1997 m. BVLGARI pristatė savo pirmąją šilkinių šalikėlių kolekciją, kuri išsiskyrė originaliu dizainu ir aukščiausia kokybe. Pirmoji odinių rankinių ir akinių kolekcija buvo pristatyta 1998-aisiais, o 1999-aisiais pristatyta stalo reikmenų ir dovanoti skirtų dirbinių kolekcija užbaigė BVLGARI asortimento plėtimą. Šiandien Paolo ir Nicola Bulgari, kompanijos prezidentas ir viceprezidentas, kartu su sunėnu Francesco Trapani, einančiu generalinio direktoriaus pareigas, vadovauja kompanijos plėtrai siekdami dar labiau įsitvirtinti tarptautinėje rinkoje ir toliau likti rafinuotais bei įtakingais juvelyrais.

Bvlgari Pour Homme Extreme Eau de Toilette

Pour Homme Extreme – tai sėkmės aromatas. Kvapas apjungiantis klasikinę eleganciją ir šiuolaikišką individualizmą. Šie kvepalai sukurti vyrui, kuris žavi savo stiprybe, puikiai sutaria su savimi ir vertina eleganciją.

Sudedamosios dalys

Arbata Darjeeling, karčiojo citrinmedžio žiedų eterinis aliejus (neroli), levandos, bergamotės, kardamonas, pipirai, greipfrutai, juodoji dalbergija, guošnusis gyvamedis, vilkdalgiai, muskusas.

Kvapas

Prabangus, gaivus, grynas.

Bvlgari BLV Pour Homme Eau de Toilette

BLV – tai netikėtų kontrastų ir neįtikėtinos harmonijos aromatas. Iš pradžių užburia ledine gaiva ir palaipsniui tampa vis šiltesnis. Spinduliuoja tikrą vyriškumą ir nepaprastai gundo.

Sudedamosios dalys

Kardamonas, kadagių uogos, ginkmedžių lapai, santalai, imbieras, vaistinė alpinija, pilkieji tikmedžiai, tabako žiedai.

Kvapas

Gaivus, medienos.

Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette

Energija spinduliuojantis tyras ir vyriškas Aqva Pour Homme kvapas, supintas iš mandarinų, aitriųjų apelsinų ir pikantiško seksualus ambros dvelksmo, užlieja kvapnia gaiva ir primena švelnų Viduržemio jūros alsavimą.

Sudedamosios dalys

Mandarinai, aitrieji apelsinai, santolinos, poseidonijos, ambra.

Kvapas

Gaivus, elegantiškas, vyriškas.

Bvlgari Black Eau de Toilette

Ir vyrams, ir moterims skirti Black – tai didžiausia Bvlgari dovana kvepalų pasauliui. Šie kvepalai puikiai išreiškia tikrą didmiesčio esmę: plačius Niujorko, Berlyno, Honkongo ar Tokijo šaligatvius, vienodus betono pastatus ir plienines platformas. Black atspindi didmiesčio požiūrį ir suteikia saviraiškos laisvę. Black nesiekia visuotinio pritarimo.

Sudedamosios dalys

Juodoji arbata, prieskoniai.

Kvapas

Žadinantis kūrybingumą, įžūlus, netikėtas.

Bvlgari Pour Homme Eau de Toilette

1996 m. sukurti Bvlgari Pour Homme skirti norintiems diskretiškai pabrėžti savo individualumą – šaunus ir subtilus šių kvepalų kvapas užtikrina gerą savijautą. Šie kvepalai sukurti vyrui, kuris puikiai sutaria su savimi, kuris tiki, jog elegancija tai ne tik poza, o greičiau asmenybės bruožas.

Sudedamosios dalys

Citrusai, prieskoniai, sausa mediena, muskusas, ambra.

Kvapas

Itin šaunus, tačiau elegantiškas.

Views All Time
Views All Time
2064
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!