Lacoste

Pirmą kartą marškinėliai su žaliu krokodilu, sukurti Rene Lacoste, pasirodė dar 1933 m. Per keletą dešimtmečių šis krokodilas tapo ne tik prekės ženklo „Lacoste“ logotipu, bet ir simboliu nepriekaištingo stiliaus. Rene Lacoste gimė 1904 m. Paryžiuje. Būdamas penkiolikos metų jis išvyko į Angliją pas savo tėvą ir susidomėjo tenisu. Tėvai nedraudė Rene Lacoste žaisti teniso, bet iškėlė sąlyga – per trumpą laiko tarpą pasiekti gerų rezultatų. Rene Lacoste tiesiog „dievino“ tenisą, perskaitė gausybę literatūros ir nuolat treniravosi. 1923 m. jį pakvietė į Prancūzijos rinktinę ir netrukus Rene Lacoste jau dalyvavo atvirame teniso čempionate Prancūzijoje. Dėl agresyvaus žaidimo stiliaus Rene Lacoste buvo pramintas “krokodilu“. Jis įtikino vieną iš savo draugų sukurti ženkliuką, kuriame būtų pavaizduotas krokodilas, grėsmingai pravertais nasrais. Taip gimė vienas žymiausių prekės ženklų logotipų. Rene Lacoste buvo kūrybiškas žmogus: būtent jis sugalvojo sukurti polo marškinėlius, su kuriais pasirodė teniso kortuose ir sukėlė didelį susidomėjimą. Nauji marškinėliai buvo ne tik patogesni nei anksčiau dėvėti, bet ir patrauklesni. 1933 m. Rene Lacoste su draugu pradėjo gaminti polo marškinėlius, papuoštus žaliu krokodilu. Tai buvo drąsus ir naujas žingsnis. Kompanija išaugo ir 1984 m. prekės ženklo „Lacoste“ gerbėjams pristatė pirmuosius kvepalus, skirtus vyrams, kurie pasitiki savimi, yra nuolat lydimi sėkmės ir elegantiški.

Lacoste Booster Eau de Toilette

Mados namai Lacoste kvapą Booster pristatė 1996 – aisiais. Teikiantis energijos ir išlaisvinantis Booster aromatas skirtas vyrams trokštantiems nuotykių ir neprarandantiems optimizmo.

Sudedamosios dalys

Mentolis, levandos, eukaliptas, pipirinės mėtos, muskato riešutas, žalumynai, citrinos, apelsinai, greipfrutai, muskusas.

Kvapas

Teikiantis energijos, veržlus.

Lacoste Pour Homme Eau de Toilette

Lacoste išsiskiria nepaprastai gaiviu, vyrišku ir kiek rafinuotu geismą žadinančiu kvapu. Dėl sudėtyje esančio Jamaikos romo Lacoste kvapas įgauna šilumos bei seksualumo ir ilgai išlieka.

Sudedamosios dalys

Raudonieji greipfrutai, slyvos, italinės bergamotės, obuoliai, kadagiai, kardamonas, cinamonas, rausvieji pipirai, Jamaikos romas, kvapieji agarmedžiai, santalai, vanilės ankštys.

Kvapas

Gaivus, žadinantis geismą, savitas.

Lacoste Essential Eau de Toilette

Essential – tai iš ties unikalūs kvepalai, nes dėl patentuotos technologijos jų gaivus energijos teikiantis kvapas atsiskleidžia pamažu ir išlieka visą dieną. Jis atsinaujina, kai kūnas sušyla sportuojant ar einant, taip pat paprasčiausiai patrynus odą.

Sudedamosios dalys

Mandarinai, bergamotės, pomidorų lapai, juodieji serbentai, juodieji pipirai, rožės, pačiuliai, santalai.

Kvapas

Gaivus, veržlus, teikiantis energijos.

Lacoste Elegance Eau de Toilette

Rafinuotas kvapas Elegance sukurtas vyrui, kuris puikiai sutaria su savimi, kuris tiki, jog elegancija tai ne tik poza, o greičiau asmenybės bruožas. Jis žavi ne tik savo elegancija, bet ir protu, pasitikėjimu savimi, vidine stiprybe. Elegance – tai kvapas šių laikų džentelmenui.

Sudedamosios dalys

Bijūnai, pipirinės mėtos, čiobreliai, kadagių uogos, avietės, muskato riešutas, juodieji pipirai, kardamonas, kedras, santalai, šokoladas, muskusas, ambra.

Kvapas

Rafinuotas, nesenstantis, traukiantis dėmesį.

Lacoste Red Style in Play Eau de Toilette

Kvapas Red Style in Play vyrui gimusiam laimėti. Nepasitikėjimo savimi jausmas – jam svetimas. Jis žino, kad pergalė lengvai nepasiekiama, bet dėl to ji dar labiau trokštama. Jo nuolatinį uždegantį žaidimą su gyvenimu įkūnijantis Red Style in Play aromatas apjungia ryžtą rizikuoti, drąsą ir nepakartojamą pergalės džiaugsmą.

Sudedamosios dalys

Žalieji obuoliai, makliūrų vaisiai, sušalusi mediena, jazminai, kedras, brangi mediena, pačiuliai, baltasis muskusas, kvapieji auksabarzdžiai.

Kvapas

Veržlus, savitas, „drąsus”.

Views All Time
Views All Time
2103
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!