Kenzo

KENZO TAKADA – gimė 1939 m. Japonijoje, Himeidzyje. Tai pirmasis japonų dizaineris, išbandęs savo sėkmę mados sostinėje Paryžiuje. Jis sukūrė naują, kupiną elegancijos stilių, dvelkiantį laisve, spontaniškumu, lengvumu, ir poezija. KENZO visuomet žavėjo ryškios ir turtingos spalvos, gėlėti, kontrastingų faktūrų ir raštų audiniai. KENZO sukūrė harmoningą grožio ir kvapų pasaulį, nepažįstantį jokių apribojimų, skleidžiantį gyvenimo džiaugsmą bei optimizmą.

Kenzo Power Eau de Toilette

Kenzo atnešė į kvepalų pasaulį unikalų tradicijų ir naujovių derinį – sukūręs vakardienos ir rytdienos kvepalus iš naujo atrado senovinį parfumerijos meną. Elegantiškas ir kartu lakoniškas Kenzo kvapas Power apgaubia gėlių, medienos, prieskonių kvapu ir nepaliaujamai stebina neįprastu ir nepaprastu kontrastų deriniu. Juntamas gėlių kvapų dvelksmas dovanoja Power aromatui jausmingumą ir žavesį, suteikia jam švelnumo ir aristokratiškumo. Bergamotės pripildo gaivos, o kedras ir balzaminis taukminas išryškina vyriškumą. Neįtikėtinai traukiantis ir nenusakomas kvapas Power sukurtas stipriems, valdingiems ir nepaprastu žavesiu apdovanotiems vyrams.

Sudedamosios dalys

Bergamotės, kalendros, kardamonas, rožės, jazminai, frezijos, balzaminis taukminas, kedras, gauruotasis švitrūnas.

Kvapas

Rafinuotas ir stiprus. Jautrus ir vyriškas. Elegantiškas be puikybės.

Kenzo Tokyo Eau de Toilette

Kvapas Tokyo tarsi įkūnija dinamišką, kupiną mirgančių šviesų naktinį Tokiją, Japonijos sostinę, kuriame šalia modernių dangoraižių rymo senosios šventyklos ir vyrauja tobula harmonija tarp visa, kas sena ir nauja.

Sudedamosios dalys

Imbieras, citrinos, greipfrutai, krūminės perilės, kardamonai, paragvajiniai bugieniai, žalioji arbata, rausvieji pipirai, aitrieji apelsinai, gyvamedis, kedras, gvazdikai, muskato riešutas.

Kvapas

„Kibirkščiuojantis”, dinamiškas, vibruojantis.

Kenzo Air Eau de Toilette

Prisiminkite nerūpestingą vaikystę ir pasinerkite į ramybės kupiną Kenzo Air pasaulį, kurį valdo svajonės ir fantazijos. 2003 – aisiais sukurtas Kenzo Air aromatas išlaisvina ir suteikia komforto jausmą. Juk taip smagu iš naujo pajusti nerūpestingos vaikystės dvelksmą ir laisvę, prisiminti žaismingus ir paprastus troškimus.

Sudedamosios dalys

Anyžiai, bergamotės, kvapieji auksabarzdžiai, kmynai, ambra, šventagaršvės, saldymedžiai, kedras.

Kvapas

Išlaisvinantis, sklidinas ramybės.

Kenzo L’eau Par Kenzo Eau de Toilette

Tyras, gaivus ir švelnus vyrams skirtas kvapas L’eau Par Kenzo tarsi alsuoja vandens paslaptingumu ir pavasario gyvastimi. Harmoningas L’eau Par Kenzo aromatas atsiskleidžia subtiliai ir palaipsniui, o skaidrus šiek tiek lenktas kvepalų buteliukas lyg vandens bangelė švelniai priglunda prie delno.

Sudedamosios dalys

Kvapieji mandarinai, kamparinis kemerojas, dalbergijos, lotosai, mėtos, pipirai, vandens lelijos, baltasis muskusas.

Kvapas

Gaivus, subtilus, vyriškas.

Kenzo Pour Homme

Kenzo Pour Homme – tai kvapas, kuris atveria naujas erdves, priverčia giliau įkvėpti, užlieja kvapnia gaiva ir primena paslaptingos gilios jūros trauką ir alsavimą. 1991 – aisiais pasirodžiusį kvapą Kenzo Pour Homme sukūrė parfumeris Christian Mathieu. Kenzo Pour Homme – tai kvapas, skirtas vyrams, kurie nepaiso jokių suvaržymų.

Sudedamosios dalys

Svietenijos, šalavijai, bergamotės, citrinos, jodas, gvazdikai, kadagių uogos, vilkdalgiai, persikai, jazminai, kmynai, pakalnutės, rožės, santalai, muskato riešutas, ambra, muskusas, sodinės briedragės, kvapieji auksabarzdžiai, kedras.

Kvapas

Vyrams, kurie nepaiso jokių suvaržymų. Subtilus, sklidinas ramybės.

Views All Time
Views All Time
2034
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!