Ben Sherman

„Looking good isn’t important – it’s everything”, – kažkada yra pasakęs Alfred Benjamin Sugarman, visame pasaulyje garsaus prekės ženklo „Ben Sherman“ įkūrėjas. Alfred Benjamin Sugarman gimė 1925 – aisiais Anglijoje. Sulaukęs dvidešimties jis atsisakė dalyvauti šeimos versle ir išvyko ieškoti laimės svetur. Po ilgų klajonių po pasaulį 1962 – aisias sugrįžo į Braitoną (pietų Angliją), pasikeitė savo vardą ir pavardę į Ben Sherman ir netrukus įsigijęs mažą fabrikėlį pradėjo gaminti marškinius bei paplūdimio drabužius. Aukšta kokybė, kruopščiai apgalvotos marškinių detalės nepaliko abejingų. 1963 – aisiais įvardijami kaip prekės ženklo „Ben Sherman“ gimimo metai, o 1967 – aisiais atidaryta pirmoji oficiali „Ben Sherman“ parduotuvė Braitone. Ben Sherman nuolat siekė tobulybės ir nepaliaujamai ieškojo būdų kaip pakeisti supantį pasaulį. Jam pavyko paprastą fabrikėlį paversti klestinčia kompanija, sukurti prekės ženklą, kuris ir šiandien išlieka tarp populiariausių ir pasiekti, kad „Ben Sherman“ marškiniai taptų išskirtinumo simboliu. „Oh my God, you are wearing Sherman!!!“, – tokius susižavėjimo šūksnius buvo galima išgirsti tų laikų jaunimo tarpe, tą patį galima ištarti ir šiandien, juk Ben Sherman tiesiog nepavaldus laikui.

Ben Sherman 2 Tone Eau de Toilette

Muzika ir Ben Sherman drabužių bei aksesuarų stilius įkvėpė sukurti gaivų ir ryškų kvapą 2 Tone. Tai jausmus žadinantis kvapas skirtas vyrui, dievinančiam Ben Sherman klasiką.

Sudedamosios dalys

Citrinos, neprinokę mandarinai, greipfrutai, kadagių uogos, brangi mediena, ambra, muskusas, tongapupės.

Kvapas

Gaivus, grynas, ryškus.

Ben Sherman Live Forever Eau de Toilette

Sukurti kvepalus Live Forever įkvėpė nerūpestingos dienos ir naktys dvaro sodyboje didmiesčio pakraštyje. Live Forever – tai gaivus kvapas žadinantis vyriškumą.

Sudedamosios dalys

Bergamotės, jazminai, rožės, apelsinų žiedai, muskusas, ambra, brangi mediena.

Kvapas

Gaivus, vyriškas.

Views All Time
Views All Time
2179
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!