Ermenegildo Zegna Intenso Eau de Toilette

Zegna Intenso – tai trečiasis italų mados namų „Zegna” kvapas skirtas vyrams. Sukurtas iš kontrastų, tarsi įkūnija šviesos ir šešėlių žaismą. Tik įsivaizduokite save po sunkios dienos: jūs grįžtate į namus, pavargę nuo ryškių saulės spindulių ir kaitros, uždarote žaliuzes ir kambarys paskęsta šešėlių ir šviesos žaisme, jūs jaučiate kaip grįžta jėgos ir aplanko nenusakomas palaimos jausmas. Šviesiąją Zegna Intenso aromato pusę atskleidžia žalieji mandarinai, italinės citrinos, kardamonas, rausvieji pipirai, o tamsiąją – sukuria puikus vilkdalgių, kvapiųjų auksabarzdžių, ambros, kedrų, santalų, vanilės, tongapupių ir muskuso kvapų derinys. Galiausiai šviesa ir tamsa – tai, kas nesuderinama, susijungia ir pasklinda jausmingas, kupinas kontrastų Zegna Intenso aromatas.

Sudedamosios dalys

Žalieji mandarinai, italinės citrinos, kardamonas, rausvieji pipirai, vilkdalgiai, kvapieji auksabarzdžiai, ambra, kedras, santalai, vanilė, tongapupės, muskusas.

Kvapas

Jausmingas ir vyriškas, tačiau kupinas kontrastų.

Ermenegildo Zegna Z Extreme Eau de Toilette

Neįtikėtina jėga… Ribotos serijos kvapas Z Zegna Extreme. Nauja kvepalų Z Zegna interpretacija, kviečianti iš naujo pažvelgti į kvepaluose slypinčią galią. Skirtas stipriam vyrui, nepripažįstančiam jokių apribojimų ir draudimų. Vyrui, kuris kuria savo taisykles ir trokšta naujų nuotykių. Jis puikiai išmano gundymo meną ir tuo naudojasi. Jo nenuginčijamas žavesys, šelmiška šypsena ir… kvapas Z Zegna Extreme veda moteris iš proto ir priverčia dūsauti. Prašmatnus ir žadinantis jausmus kvapas Z Zegna Extreme – tai tikro laimėtojo aromatas, kuriam neįmanoma tampa įmanoma, o gyvenimas teikia tik malonumą.

Sudedamosios dalys

Mandarinai, „Casoar”(mėlynosios uogos iš Naujosios Gvinėjos, panašios į šilauoges), greipfrutai, kardamonas, rožės, kadagių uogos, brangi mediena, pačiuliai, kvapieji auksabarzdžiai.

Kvapas

Ryškus, vyriškas, žadinantis jausmus.

Views All Time
Views All Time
1965
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!