Norėjau Jūsų paklausti apie tai, kaip pasirinkti laikrodį prie oficialių ir laisvalaikio drabužių? Kokia apyrankė, laikrodžio formos, spalvos yra tinkamos ir kaip rinktis šį aksesuarą prie savo garderobo ir aplinkos?Juk tinkamai parinktas ir kokybiškas laikrodis fantastiškai puošia! Modestas.

Mada – nuostabus dalykas, tačiau vyrams tai dažniausiai nėra pats svarbiausias dalykas pasaulyje. Dažnai domėjimasis naujausiomis mados tendencijomis pasibaigia vyriško žurnalo vyrams puslapiuose (kas yra neabejotinai pagirtina ir rodo jūsų novatoriškumą), tačiau užtikrintai visi vyrai pasakys, kad laikrodis būtiniausias ir vienas iš labiausiai puošiančių aksesuarų. Tad patarčiau mesti visus kitus aksesuarus tokius kaip grandinės ir žiedai, juk vyrai ne kalėdinės eglutės ir pasipuošti kokybišku, jūsų vertu laikrodžiu.

Verslo pasaulyje per įvairius susitikimus žmogaus išvaizdoje dažniausiai vertinamos smulkmenos. Jeigu jūs dėvite brangų kostiumą, tačiau Jūsų laikrodis apsitrynusiu korpusu, nupleišėjusiu dirželiu ir nekokybiškas aplinkiniai tai greitai pastebės.Tuomet visa butaforija apie sėkmingą verslininką sugrius, nes sėkmingas vyras pirmiausiai įsigys tinkamą laikrodį.

Išskyrus laikrodį, svarbiausi vyro aksesuarai – diržas, rašiklis, darbo knyga, portfelis, cigarečių dėklas, jei rūkote, ir stiklinė iš, kurios geriate. Tai nėra užgaida – tai jūsų uniforma!

Viskas turi derėti. Diržas turi derėti prie batų, gražu, kad laikrodis taip pat. Pvz.: Juodos odos diržas, juodos tokios pat odos batai ir laikrodis su juodos odos apyranke, jei prie tokių aksesuarų derintumėte laikrodį rudu dirželiu padarytumėte klaidą, jei batai ir diržas rudi (o dažniausiai vasarą taip ir būna) laikrodis taip pat turi būti rudu dirželiu. Jeigu dažnai kaitaliojate aprangos detales, o galimybės įsigyti daugiau tinkančių laikrodžių neturite, geriausia rinktis laikrodį metaline apyranke.

Klasikinis verslininko laikrodis turi būti mechaninis su odiniu dirželiu. Nors tokius reikia užvedinėti maždaug kas 50 valandų (priklauso nuo laikrodžio), tačiau tokie laikrodžiai yra prestižiniai ir yra labai aukštai vertinami. Jei esate sportiškas žmogus, o galbūt tiesiog tokio tipo laikrodžiai jums labiausiai patinka, galite nešioti laikrodį su metaline apyranke.

Sportinio laikrodžio korpusas dažniausiai būna didesnis ir stambesnis, su daugybe mažų rodyklių ir rodmenų ciferblate. Jei laikrodžio korpusas yra ypatingai pastorintas dažniausiai toks netelpa po marškiniais arba užsegus marškinių sagą tinkamai po jais pasislepia taip, kad neįmanoma į jį žvilgtelėti. Tokiu atveju jis tik darko išvaizdą arba neatlieka savo tikrosios funkcijos. Todėl tokius laikrodžius rekomenduočiau nešioti prie sportinės ar laisvalaikio aprangos.

Pvz.: netgi būriuojant ar einant stebėti sporto varžybų, žinoma ir kitais gyvenimo atvejais. Geriausia, kad laikrodžio apyrankė būtų platinos spalvos, o ne auksinė. Su auksine apyranke yra labai plona riba tarp prabangos ir atrodymo vulgariai.

Tokio tipo laikrodis galėtų būti pvz.: „Esquire” laikrodis su nerūdijančio plieno apyranke, atsparus vandeniui (100 m), pakankamai sportiškas, bet gerai atrodo ir yra tinkamas prie kostiumo. Jei yra tokių, kuriems yra labai svarbu išreikšti asmenybę ir laikrodis yra vienintelė aprangos detalė, tokiems tiktų „Tag Heuer” su mėlynu ciferblatu ir plieno apyranke. Toks įdomiai ir prabangiai atrodantis laikrodis tiktų tiems, kurie ieško ypatingos kokybės. „Tag Heuer” yra gerbiami už savo kokybę. Su tokiu laikrodžiu neliksite nepastebėtas.

Klasikinių laikrodžių srityje rekomenduočiau „Patek Philippe Calatrava”. Subtilios detalės (tokios kaip smailios rodyklės, dailus kokybiškas odinis dirželis ir kt.) šaukte šaukia subtilia rafinuota prabanga.

Pasirinkimas didelis. Patarčiau pasivaikščioti po parduotuves ir pasimatuoti keletą variantų taip išsirinksite optimaliausia. Ačiū Modestui už klausimą. Sėkmės!

Visuomet dėmesinga,
Įvaizdžio dizainerė,
Olesė Kekienė.
Tel. nr.: 8670 74117

Views All Time
Views All Time
3726
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!