Celine Dion

CELINE DION tai balsas, balsas kuris sujungia moterį su pasauliu. Tai svajonė, kuri išsipildė. Jos stimulas – aistra gyvenimui. Ji instinktyviai žino, kad laimė ateina tada, kai žmogus atsidavęs ir pasišventęs kitiems. CELINE DION tai gyvenimas, kuriame harmoningai persipina meilė, motinystė ir sėkmė, kur neįmanoma tampa pasiekiamu ir vyrauja viltis ir džiaugsmas. CELINE DION turi viską – sėkmę, talentą, stilių, spontaniškumą, šilumą… Dabar CELINE DION charizmatiška asmenybė perteikiame aromate moterims.

Celine Dion Belong Eau de Toilette

„Kvapas Belong – tarsi daina apie moterį, kuri myli gyvenimą, kuri šypsosi, apie moters vidinį grožį, jos aistrą ir jausmus”, – teigia nuostabaus balso savininkė Celine Dion. Džiaukis šia akimirka. Kvapas Belong tiesiog neleis suabejoti savo moteriškais kerais ir grožiu.

Sudedamosios dalys
Ananasai, vyšnios, bergamotės, raudonosios uogos, orchidėjos, bijūnai, vilnamedžio žiedai, kiparisai, bukasis puskiparisis.

Kvapas
Rytietiškas gėlių, romantiškas, moteriškas.

Celine Dion Enchanting Eau de Parfum

Ypatingas žiedas ir Enchanting kvapas neabejotinai sustiprins šiais kvepalais pasikvėpinusios moters žavesį. Šis kvapas tiesiog neleis suabejoti savo moteriškais kerais ir grožiu. Vaisių ir gėlių Enchanting aromatas, sukurtas šveicarų kompanijos „Gvidauen” parfumerio James Krivda skleidžia švelnų kvepenės ir orchidėjų kvapą, kuris sušildys šaltą vakarą ir pakels nuotaiką. Ribotos serijos kvapas su ypatingu žiedu, papuoštu “Swarovski” ametistu, tikrai sužavės kiekvieną moterį.

Sudedamosios dalys
Kvepenė, orchidėjos, raudonosios uogos, gardenijos, frezija, ciklamenas, mimozos, santalai, gintaras, tongapupės.

Kvapas
Moteriškas, šiltas, romantiškas.

Celine Dion Enchanting Eau de Toilette

Enchanting kvapas neabejotinai sustiprins šiais kvepalais pasikvėpinusios moters žavesį. Šis kvapas tiesiog neleis suabejoti savo moteriškais kerais ir grožiu. Vaisių ir gėlių Enchanting aromatas, sukurtas šveicarų kompanijos „Gvidauen” parfumerio James Krivda skleidžia švelnų kvepenės ir orchidėjų kvapą, kuris sušildys šaltą vakarą ir pakels nuotaiką.

Sudedamosios dalys
Kvepenė, orchidėjos, raudonosios uogos, gardenijos, frezija, ciklamenas, mimozos, santalai, gintaras, tongapupės.

Kvapas
Moteriškas, šiltas, romantiškas.

Celine Dion Notes Eau de Toilette

Įkvėpta pirmųjų kvepalų sėkmės Celine Dion pristatė antrąjį kvapą Parfum Notes. Šis romantiškas, jausmingas ir moteriškas aromatas tiks kiekvienai progai. Nei dieną, nei naktį nesiskirdami su Parfum Notes kvapu, mėgausitės kerinčiu gėlių natų „skambėjimu”.

Sudedamosios dalys
Gėlių natos, mimozos, bijūnai, baltasis muskusas, kvapusis auksabarzdis, santalai, jazminai, pakalnutės, bergamotės, rožės, ciklamenai.

Kvapas
Šiltas, jausmingas, romantiškas.

Celine Dion Original Eau de Toilette

Pirmasis Celine Dion kvapas tarsi moteriškumo ir švelnumo atspindys, saulėtas ir spinduliuojantis. Suteikia paslaptingumo, patrauklumo, o tiksliau dar labiau visa tai pabrėžia, nes moteris, kuriai skirtas šis kvapas, įkūnija moteriškumą ir grožį.

Sudedamosios dalys
Raudonosios uogos, aguonos, ciklamenai, vandens lelijos, paprastoji pakalnutė, gardenija, mimozos, apelsinų žiedai, geltonasis erškėtis, gintaras, santalai, muskusas.

Kvapas
Moteriškas, tinka kvėpintis dieną.

Celine Dion Sensational Eau de Toilette

Šiuolaikišką ir ryškų Celine Dion kvapą Sensational sukūrė parfumeris Maurice Roucel. Kvapas Sensational tarsi spinduliuoja energija, žadina jausmus, bet tuo pat metu yra švelnus. Sensational – tai žvaigždės kvapas, kuris atskleidžia Celine Dion, vienos ryškiausių asmenybių muzikos olimpe, išskirtinumą.

Sudedamosios dalys
Slyvos, obuoliai, kriaušės, sidabrinės akacijos, frezijos, florenciniai vilkdalgiai, jazminai, paprastosios pakalnutės, santalai, ambra, muskusas.

Kvapas
Seksualus, šiuolaikiškas, gėlių.

Views All Time
Views All Time
2386
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!