Iceberg

Kompaniją „Iceberg“ įkūrė Giuliana Marchini Gerani siekdama įgyvendinti išskirtinį projektą: sukurti pirmąją liniją trikotažo drabužių, įkvėptą „sport fashion“ koncepcijos. Ji tapo pirmąja, kuri sujungė madą ir sportą. Tai buvo naujovė mados pasaulyje, kuri sulaukė didelio dėmesio. Giuliana ir jos kūrybą pastebėjo visi, ir nieko keisto, nes ji buvo pirmoji moteris, turėjusi teisę kurti Italijos prezidentui. Šiuolaikinio gyvenimo tempas, menas, prabanga, skirtingų kultūrų elementai ir puiki nuotaika – penki dalykai, kurie įkvepia „Iceberg“ drabužių kolekcijas. „Iceberg“ drabužiai sukurti tam, kad pabrėžtų privalumus. Jie užburia subtilia elegancija, kupina ironijos, spinduliuojančia seksualumą, bet be užuominos į vulgarumą. Mados namai „Iceberg“ buvo vieni pirmųjų pakvietę įžymybes reklaminėms kampanijoms. Šiandien mados namai „Iceberg“ garsėja ne tik kokybiškais drabužiais, bet ir laikrodžiais, akiniais, aksesuarais, avalyne ir kvepalais. Pirmieji mados namų „Iceberg“ kvepalai pasirodė 1988–aisiais. Po jų buvo išleisti kvepalai: „Iceberg Twice pour Femme“ (1994 m.), „Iceberg Twice pour Home“ (1995 m.), „Iceberg Twice Ice“ (1998 m.), „Iceberg Fluid Man“ (2000 m.), „Iceberg Fluid Woman“ (2000 m.). „Iceberg“ kvepalai spinduliuoja eleganciją, turtingi, šiek tiek ironiški, žadinantys geismą. Atspindi tikruosius jausmus ir pabrėžia geriausias savybes.

Iceberg Twice Eau de Toilette

Italų mados namų Iceberg moterims skirtas kvapas Twice tarsi gaivus skambesys, sukurtas iš nepaprastų detalių, švelnių užuominų ir pastelinių spalvų. Jaunatviška, laisva ir mylinti gyvenimą moteris – tai moteris, kuriai skirtas kvapas Twice.

Sudedamosios dalys
Frezijos, persikai, pakalnutės, bergamotės, ciklamenai, gardenijos, našlaitės, orchidėjos, vilkdalgiai, jazminai, rožės, medus, santalai, ambra, muskusas, kedras.

Kvapas
Gaivus, linksmai nuteikiantis, švelnus.

Views All Time
Views All Time
2259
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!