Hugo Boss

HUGO BOSS – didžiausi ir bene garsiausi mados namai Vokietijoje, vieni iš lyderių pasaulyje. HUGO BOSS kvepalai įkūnija pašėlusį gyvenimo tempą, nepripažįstantį jokių kompromisų, nesitaikstantį su atgyvenusiomis visuomenės normomis, laužytį taisykles. Džiaugtis gyvenimu ir nuolat judėti pirmyn, nesustoti – štai pagrindinis šių žmonių moto. HUGO BOSS kvepalai padeda prisitaikyti prie tokio gyvenimo būdo, pulsuodami beprotišku ritmu ir tik jiems būdinga energija. HUGO BOSS veidas tokie aktoriai kaip Silvestras Stalonė, garsus atletas, penkiskart Wimbledon’o čempionas Bjornas Borgas bei policininkai iš „Majamio karščio”. Hugo Boss tai jauno, stipraus, gražaus ir turtingo žmogaus vizitine kortelė.

Hugo Boss Pure Purple Eau de Parfum

Šiuos nepaprastus kvepalus HUGO BOSS sukūrė 2006 metais. Parastas ir visiškai natūralus Pure Purple kvapas suteiks Jums drąsos gyventi taip, kaip norite, ir išryškins Jūsų moteriškumą.

Sudedamosios dalys
Nektarinai, ciklamenai, juodosios žibuoklės, ambra, zomša, marcipanai.

Kvapas
Žadinantis džiaugsmą, šiuolaikiškas, tiekiantis drąsos.

Hugo Boss Woman Intense Eau de Parfum

2003-ųjų rudenį mados namų HUGO BOSS pristatyti moteriški kvepalai Boss Intense žavi ryškiu kvapu.

Sudedamosios dalys
Prieskoniai, kinkanai, vanilė, turkinės rožės, mediena, ambra, muskusas.

Kvapas
Ryškus, gėlių.

Hugo Boss Woman Eau de Parfum

Moterims skirtas sėkmės aromatas. Šiuolaikiška, stipri, pasitikinti savimi moteris įkvėpė sukurti stilingą ir šiuolaikišką moterims skirtą kvapą Hugo Boss Woman. Ji atkakliai siekia savo užsibrėžtų tikslų, bet puikiai suderina savo asmeninio gyvenimo ir karjeros siekius.
 
Sudedamosios dalys
Mandarinai, mangai, našlaitės, kinkanai, frezijos, vilkdalgiai, pasifloros, kedras, santalai.
 
Kvapas
Šiuolaikiškas, moteriškas, išskirtinis.

Hugo Boss Femme Eau de Parfum

Hugo Boss Femme aromatas tarsi odė moterims. Ištaigingas, užburiantis aromatas Hugo Boss Femme įkūnija moteriškumą, spinduliuoja eleganciją ir šilumą bei žadina jausmus. Tai kvapas romantiškoms ir kupinoms džiaugsmo moterims.

Sudedamosios dalys
Mandarinai, juodieji serbentai, frezijos, jazminai, lelijos, rožės, muskusas, abrikosų odelės.

Kvapas
„Kibirkščiuojantis“, žadinantis jausmus, moteriškas.

Hugo Boss Woman Eau de Toilette

Aromatas nepriklausomoms moterims. Toms, kurios žino, ko nori, pasitiki savimi ir savo jėgomis. „Hugo Boss“ moteris nepaiso apribojimų ir vertina laisvę. 1997 – aisiais pasirodžiusį kvapą Hugo Boss Woman sukūrė Ursula Wandel.

Sudedamosios dalys
Obuoliai, ciklamenai, melionai, papajos, kvapiosios aglajos, jazminai, lelijos, vilkdalgiai, santalai, ambra, vanilė, kedras.

Kvapas
Žadinantis jausmus, išlaisvinantis, viliojantis.

Hugo Boss XX Woman Eau de Toilette

Kvapas Hugo Boss XX spinduliuoja moteriškumą ir jausmingumą. Moterims skirti Hugo Boss XX ir vyrams skirti Hugo Boss XY kvepalai tarsi atspindi moters ir vyro santykius. Jie skirtingi, bet vienas be kito tiesiog negali gyventi. Jų ryšys toks stiprus, kad neįmanoma tampa įmanoma, pranyksta skiriančios sienos ir gyvenimo keliu jie darniai žengia drauge.

Sudedamosios dalys
Mandarinai, ličiai, juodieji serbentai, jazminai, rožės, santalai, muskusas, ambra.

Kvapas
Harmoningas, įžūlus, moteriškas.

Views All Time
Views All Time
2228
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!