DKNY

DONNA KARAN gimė 1948 metų spalio 2 dieną Manheteno pakraštyje. Jos tėvas buvo siuvėjas, o motina Helen dirbo manekene, todėl Donnai mados pasaulis buvo savaime suprantamas. Dar būdama mergaitė ji pradėjo piešti ištisas kolekcijas. Tai buvo jos mėgstamas žaidimas. 1985 metų rudenį, po pirmosios DONNA KARAN kolekcijos pristatymo spauda ir pirkėjai buvo vieningi – Donna Karan ryžtingai žengia į Mados istoriją siūlydama galingą, švarų ir novatorišką požiūrį. „DONNA KARAN COLLECTION” tapo Amerikos bestseleriu. Vos per kelis metus iš nedidelės atelje namų svetainėje, kuri buvo perdaryta į cechą, Donnos pirmagimis virto į visame pasaulyje žinomą “DONNA KARAN NEW YORK COMPANY”.

DKNY Be Delicious Woman Eau de Parfum

Šiuolaikiška jausmų šventė! Šie įdomūs kvepalai, glūdintys obuolio formos flakone iš žvilgančio metalo ir stiklo, kvepia obuoliais, rafinuotai dvelkia egzotiškomis gėlėmis ir skleidžia geismą žadinantį medienos kvapą. Kaip ir juos sukurti įkvėpęs miestas, Be Delicious pakyli dvasią ir aukština savitumą.

Sudedamosios dalys
Amerikiniai obuoliai, agurkai, greipfrutai, magnolijos, tuberozos, pakalnutės, rožės, žibuoklės, santalai, baltoji ambra.

Kvapas
Išlaisvinantis, gaivinantis, unikalus.

DKNY Delicious Night Eau de Parfum

Kvapas Delicious Night atspindi naktinio Niujorko dvasią. Jame vykstančias linksmybes ir nuotykius, ore tvyrančias emocijas ir paslaptis – visa tai taip traukia, jog sunku atsispirti. Skirti jaunoms merginoms, dievinančioms pašėlusius vakarėlius ir prabangą. Šį kvapą sukūrė parfumerė Trudi Loren kartu su kitais parfumeriais iš IFF. Kvapui Delicious Night tiesiog sunku atsispirti: jis toks nepaprastai kerintis, gundantis, užburiantis ir šiek tiek paslaptingas. Pajuskite naktinio Niujorko dvasę…!

Sudedamosios dalys
Purpurinės frezijos, šaldyti greipfruitai, imbierai, gervuogės, naktinės orchidėjos, jazminai, vilkdalgiai, ambra, bosvelijos, miramedžio ekstraktas, pačiuliai, kvapieji auksabarzdžiai.

Kvapas
Viliojantis, užburiantis, „kibirkščiuojantis”.

DKNY Red Delicious Eau de Parfum

DKNY pristato dar vieną pagundos pliūpsnį. Šie itin vykusį pavadinimą turintys seksualūs kvepalai truputį „drąsesni”, truputį labiau viliojantys – tokie, kokiems tiesiog neįmanoma atsispirti. Iš pradžių juntamas viliojantis šampano dvelksmas, sumišęs su egzotišku ličių kvapu, ir miško aviečių kvapas, žaismingai susiliejantis su traškių obuolių kvapų. Po to kartu pasklinda sodrus rožių ir nuo lietaus šlapių žibuoklių žiedlapių kvapas, pereinantis į geismą žadinantį vanilės ankščių, šiltą pačiulių ir ambros dvelksmą. Ir viską vainikuoja ne mažiau geismą žadinantis odos kvapas bei švelnus saldus aviečių „bučinys”.

Sudedamosios dalys
Šampanas, ličiai, miško ir sodo avietės, obuoliai, rožės, vanilės ankštys, pačiuliai, ambra.

Kvapas
Gundantis, seksualus, nepaprastai „skanus”.

DKNY Charmingly Delicious Eau de Toilette

DKNY pristato dar vieną pagundos pliūpsnį. Red Delicious Charmingly Delicious – tai vasarai skirtas ribotos serijos kvapas su miela dovanėle (pakabuku mobiliam telefonui), kuris papildo anksčiau pasirodžiusius DKNY kvepalus Red Delicious. Kvapas Red Delicious Charmingly Delicious tarsi vasariškas kokteilis, sukurtas iš traškių obuolių, raudonų vaisių, vanilės, sodrių rožių ir nuo lietaus šlapių žibuoklių. Pajuskite vasaros aromatą, kuriam tiesiog neįmanoma atsispirti.

Sudedamosios dalys
Obuoliai, vanilė, raudoni vaisiai, rožės, žibuoklės.

Kvapas
Nepaprastai „skanus”, gundantis, seksualus.

Views All Time
Views All Time
2130
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!