Lengvas ir grakštus

8color Gift full beautiful lace Women s Sexy lingerie Thongs G string Underwear Panties Briefs Ladies Straipsniai.lt

Kas gali moteriai būti maloniau už lengvus ir trapius, lygvoratinklis, apatinius rūbus! Rugpjūčio mėnuo yra pats tinkamiausiaslaikotarpis šiems mieliems pirkiniams, kurie jus džiugins visą sekantį sezoną- iki kitų nuolaidų.

La Perla, kaip žinia, gamina nuostabiai prašmatnius, gražius ir patogiusapatinius rūbus. Svarbiausia yra apsispręsti, kaip jūs iš tiesų noriteatrodyti: kukliai, drąsiai, seksualiai ar rafinuotai. Lengvų nėrinių gerbėjosįvertins gelsvai rausvos spalvos, papuoštus nedideliu gėliųkompozicijomis, vos juntamo svorio komplektus. Įdegusiam kūnui pritrenkiančiaidera keletas pusiau permatomų, vos dengiančių kūną, otuo pačiu ir pabrėždamas jį, audinio skiautelių. Yra apatinių rūbųkomplektai, kurie savo spalvine gama ir fasonu neabejotinai primena maudymosikostiumėlius. Pavyzdžiui, „tigrinis” bikini – be jokių juosteliųar užrišimų. Arba kitas derinys – tai mažučiai šortai ir push up liemenėlė- pagaminti iš elastinės spalvingos medžiagos visiškai gali atstotimaudymosi kostiumėlį. La Perla Marvel savo kolekcijoje siūlo ryškius, drąsius,seksualius apatinius rūbus, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo pagaminti išvienintelė rūšies aplikacijų – lapelių. Jie išdėlioti vienas ant kito irsudarovientisą filigraninį piešinį. Peršviečiamas kūno „body” pačiose pikantiškiausiosevietose papuoštas siuvinėtomis ryškiomis rožėmis – modelis labaiprovokuojantis.

Žaismingi marškinėliai, vos dengiantys taliją, iš priešakiopapuošti vienokiu piešiniu, nugaroje – kitokiu.
Viktorijos Secret kolekcijoje dėmesį patraukia originalus body, kurį galima dėvėtikombinuojant su kelnėmis ar sijonėliu – niekam ir nekils mintis, jog tai -naktiniai baltiniai. Juodi body nėriniai iš elestingos medžiagos visaineblogai atrodys net iškilmingame vakare. Trumpas rankoves, vos dengiančias pečius,galima kiek atleisti. Netrūksta elegancijos ir juodam body atvira nugara irgilia V formos iškirpte priešakyje. O skaisčiai rausvą body, viliūgiškaiapnuogintu vienu petimi, galima sėkmingai apsirengti einant į diskoteką (šisaptemptas modelis puikiai žiūrisi su ankštokais džinsais). Jeigu Jumsnepatinka (ar netinka) spalva, tuomet išbandykite leopardo spalvomis išmargintąbody.

Straipsniai 1 reklama

Wolford siūlo elegantiškus juodus komplektus, susidedančius iš mažyčiųkelnaičių – stringų ir liemenėlės, papuoštus plonytėmis peršviečiamomisjuostelėmis. Kai kuriuose modeliuose liemenėlių detalės pagamintos iš peršviečiamosilikono, kas yra labai patogu. Su jais patogumu ir elegancija gali rungtissniego baltumo baltiniai, kurių yra visiems skoniams. Dizaineriai nusprendė jųneperkrauti detalėmis ir papuošimais. Čia viskas paprasta, bet kartu patoguir praktiška. Aktyvaus gyvenimo mėgėjais čia gali sau surasti sportinius šortus,maudymosi kostiumėlius, kombinezonus. Juodi aptakūs modeliai papuoštiplonomis baltomis juostelėmis.

Felina demonstruoja baltinius, ramesnius fasonu ir spalvomis. Šioje kolekcijojejūs rasite modelius, sudarytus iš mažutėlių skiautelių, vos pridengiančiųkūną. Užtat madingų kelnaičių – tanga, liemenėlių, juostų šalininkėsgali pasirinkti įvairiaspalvius gėlėtus modelius, papuoštus išsiuvinėjimaisir gipiūro ornamentais. Kolekcijos gama – švelnios pastelinės spalvos. Visiškainieko iššaukiančio, todėl logiškai kolekcija labiau tiktų subrendusiomsmoterims, nei jaunoms merginoms.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *